Niedziela, 9 maja 2021

imieniny: Grzegorza, Bożydara, Karoliny

RSS

Ireneusz Serwotka: "Odra Wodzisław, odgrywała znaczącą rolę w śląskiej, a nawet polskiej piłce"

18.12.2019 11:45 | 6 komentarzy | kozz

Na progu 100-lecia Śląskiego Związku Piłki Nożnej prezes Henryk Kula, wraz z wiceprezesami Jarosławem Brysiem i Arturem Szymczykiem, spotkali się z działaczami, którzy zapisali się piłkarskiej historii regionu.

Ireneusz Serwotka: "Odra Wodzisław, odgrywała znaczącą rolę w śląskiej, a nawet polskiej piłce"
fot. slzpn.katowice.pl
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wśród uczestników obrad, które miały także wigilijno-świąteczny charakter byli między innymi: Jan Bzowy, Henryk Ciechelski, Stefan Ekiert, Józef Grząba, Józef Komandzik, Józef Kubica, Stanisław Mitas, Ireneusz Serwotka, Jerzy Szymański, Maksymilian Trela, Franciszek Wrana, Adam Zawiszowski.

- Stoimy na progu 100-lecia, w którym Odra Wodzisław, odgrywała znaczącą rolę w śląskiej, a nawet polskiej piłce. Były to wspaniałe lata, bo od 1996 do 2010 roku nieprzerwanie nasza drużyna grała w ekstraklasie, ale warto w tym miejscu powiedzieć, że to jest klub niewiele młodszy od Śląskiego Związku Piłki Nożnej, bo swoje 100-lecie obchodzić będzie w 2022 roku. Mam nadzieję, że w najbliższych latach uda się wrócić na szczebel centralny - powiedział dla strony Śląskiego Związku Piłki Nożnej, Ireneusz Serwotka.

Więcej czytaj TUTAJ

Ludzie:

Ireneusz  Serwotka

Ireneusz Serwotka

Były Starosta Wodzisławski