środa, 27 stycznia 2021

imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony

RSS

Współpraca Odry z Odrą

16.01.2020 09:29 | 5 komentarzy | kozz

Odra Wodzisław Śląski nawiązała współpracę z Odrą Nieboczowy oraz ośrodkiem treningowym w Nieboczowach.

Współpraca Odry z Odrą
fot. Odra Wodzisław Śląski
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Ośrodek treningowy w Nieboczowach, z którym wodzisławski klub nawiązał współpracę stanie się bazą przygotowań do rundy wiosennej, ale głównym centrum treningowym Odry Wodzisław nadal pozostanie Gosław Sport Center w Jedłowniku.

W Nieboczowach panują jedne z najlepszych warunków w naszym kraju do tego, aby świetnie przygotować się do rozgrywek. Zespół Odry Wodzisław chce jak najlepiej odbyć przygotowania do rundy wiosennej, w której celem w każdym meczu są 3 punkty.

- Współpraca z Odrą Nieboczowy polegać będzie na wsparciu sportowo-organizacyjnym. Stanie się on naszym klubem satelickim, do którego wypożyczani będą nasi młodzi zawodnicy, którzy zostaną pod naszą ciągłą obserwacją. Będzie on miejscem do jeszcze większego rozwoju młodych piłkarzy Odry Wodzisław. Oprócz tego sztab szkoleniowy I drużyny Dumy Wodzisławia gościnnie będzie przeprowadzać treningi w klubie z Nieboczów - informuje Odra.

Warto wspomnieć, że trener Adam Burek jest byłym zawodnikiem Odry Nieboczowy. Był on zaangażowany w budowę klubu, gdzie w ostatnim sezonie zespół awansował do A klasy.

Nawiązanie współpracy jeszcze bardziej podniesie poziom rozwoju naszych zawodników, co przyniesie pozytywne skutki dla naszego klubu - liczą w klubie.