Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Leśna Perła Damons Rybnik i Nowiny.pl Katolik Group z pewnymi zwycięstwami [ZDJĘCIA]

Wczoraj rozegrano mecze 10. kolejki  Zoo-Mar JP Telebim RLPS. Pewne zwycięstwa w trzech setach odnieśli lider - Leśna Perła Damons Rybnik i wicelider Nowiny.pl Katolik Group. Emocji nie zabrakło za to w pozostałych spotkaniach. Na parkiecie rywalizowały również zespoły występujące w lidze kobiet.

Leśna Perła Damons Rybnik i Nowiny.pl Katolik Group z pewnymi zwycięstwami [ZDJĘCIA]
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Zdecydowanie najwięcej emocji dostarczyło pierwsze spotkanie 10. kolejki, w którym piąty w tabeli Enter El-Bis Instal-Mag zmierzył się z zamykającym ligową tabelę Złotnikiem. Mimo, że Złotnik w dotychczasowych spotkaniach zgromadził na swoim koncie zaledwie dwa "oczka" faworyzowany rywal nie miał łatwo i rozstrzygnął spotkanie na swoją korzyść dopiero w tie-breaku. W drugim meczu lider - Leśna Perła Damons Rybnik bez problemu rozbiła w trzech setach zajmujących przed tą kolejką trzecie miejsce Zoo-Mar Lunatyków.

Sporo emocji dostarczył mecz, w którym Agrotim-Na Fali zmierzył się z Progress Szkołą Językową. Spotkanie od początku miało wyrównany przebieg, jednak lepszy okazał się Agrotim, który wygrał w czterech setach, dzięki czemu awansował na 3. miejsce w tabeli. W ostatnim meczu pewne trzysetowe zwycięstwo nad Omerta-Northern odniosły Nowiny.pl Katolik Group i pozostają wiceliderem rozgrywek.

W lidze kobiet rozegrano wczoraj dwa mecze. W pierwszym z nich liderki - KRS TKKF Jastrząb pokonały w czterech setach PV Volley Krapkowice Juniorki. W drugim zajmujące drugie miejsce w tabeli siatkarki Inbras Lejdis w trzech szybkich setach rozbiły PV Volley Gogolin.

Wyniki:

Liga Mężczyzn:

  • Enter El-Bis Instal-Mag - Złotnik 3:2 (25:23, 18:25, 15:25, 25:21, 15:10)
  • Leśna Perła Damons Rybnik - Zoo-Mar Lunatycy 3:0 (25:20, 25:16, 25:12)
  • Agrotim-Na Fali - Progress Szkoła Językowa 3:1 (28:26, 23:25, 25:19, 25:20)
  • Omerta-Northern - Nowiny.pl Katolik Group 0:3 (19:25, 15:25, 22:25)

Liga Kobiet:

  • PV Volley Krapkowice Juniorki - KRS TKKF Jastrząb 1:3 (14:25, 16:25, 25:22, 18:25)
  • PV Volley Gogolin - Inbras Lejdis 0:3 (10:25, 8:25, 10:25)

11. kolejka spotkań zaplanowana jest na 16 lutego. Więcej informacji na temat Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej znaleźć można na stronie internetowej www.rlps.com.pl.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].