Czwartek, 20 lutego 2020

imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira

RSS

Piłkarskie sparingi – wyniki z 07/09.02.2020

09.02.2020 19:25 | 0 komentarzy | (ak)

Sporo drużyn naszego regionu szlifuje swoją formę w meczach sparingowych. Na wprowadzanie korekt zostało jeszcze trochę czasu, bo w niższych klasach rozgrywkowych pierwszy gwizdek rundy wiosennej usłyszymy dopiero za pięć tygodni. Sprawdź rezultaty 46 spotkań minionego weekendu.

Piłkarskie sparingi – wyniki z 07/09.02.2020
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
  • GKS 1962 Jastrzębie – MKS Ruch Zdzieszowice 3:0 (1:0)
  • KS ROW 1964 Rybnik – GKS Pniówek 74 Pawłowice 0:3 (0:1)
  • KS ROW 1964 Rybnik – KS Hutnik Kraków 4:2 (1:1)
  • KS Decor Bełk – KP Beskid Skoczów 0:2 (0:0)
  • LKS Unia Książenice – AKS Mikołów 1:1 (0:0)
  • MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski – KS Czarni Gorzyce 1:3 (1:1)
  • KS Unia Turza Śląska – KS Unia Racibórz 14:1 (7:0)
  • LKS Forteca Świerklany – LKS Gwiazda Skrzyszów 2:0 (2:0)
  • LKS Tworków – LKS Krzyżanowice 2:0 (0:0)
  • LKS Silesia Lubomia – KS Naprzód Borucin 1:2 (0:0)
  • KS Płomień Połomia – LKS Granica Ruptawa 1:1 (1:0)
  • LKS Polonia Łaziska – LKS Naprzód Czyżowice 1:2 (0:2)
  • KS ROW 1964 Rybnik II – KS Start Sierakowice 2:3 (2:0)
  • KS ROW 1964 Rybnik II – LKS Płomień Ochojec 0:1 (0:1)
  • KS Concordia Knurów – GKS Dąb Gaszowice 2:1 (1:0)
  • MKS Żory – KS Rymer Rybnik 7:0 (2:0)
  • LKS Zameczek Czernica – KS Wicher Wilchwy 13:0 (4:0)
  • KS 1905 Krzanowice – KS Kornowac 3:2 (2:2)
  • LKS Płomień Kobyla – KS Stal Kuźnia Raciborska 8:2 (5:1)
  • LKS Czarni Nowa Wieś – LKS Pstrążna 4:0 (1:0)
  • LKS Studzienna – LKS Jedność Jejkowice 3:2 (2:1)
  • LKS Buk Rudy – LKS Młodość Rudno 1:2 (1:0)
  • LKS Odra Nieboczowy – LKS Naprzód 46 Zawada 6:0 (1:0)
  • KS Przyszłość Rogów – KS Decor Bełk II 0:3 (0:1)
  • TKKF Zuch Orzepowice – GKS Krupiński Suszec 2:5 (1:1)
  • KP Kamień – MKS 32 Radziejów-Popielów 0:3 (0:0)
  • KS Górnik Radlin – LKS Start Pietrowice Wielkie 1:2 (1:2)
  • LKS Kończyce Małe – GKS Naprzód 23 Rydułtowy 2:5 (1:1)
  • LKS Baranowice – SKF Rowień 7:1 (3:0)
  • KS Polonia Niewiadom – LKS Żar Szeroka 3:1 (3:0)
  • LKS Borowik Szczejkowice – LKS Tempo Paniówki 5:1 (2:1)
  • TKKF Jedność Grabownia-Golejów – LKS Orzeł Stanica 0:3 (0:1)
  • LKS Orzeł Palowice – KS Płomień Czuchów 4:1 (2:0)
  • KS Górnik Boguszowice – KS Sygnały Gotartowice 3:3 (1:0)
  • LKS Raszczyce – KS Inter Krostoszowice 4:5 (2:1)
  • LKS Zgoda Zawada Książęca – LKS Wypoczynek Buków 3:0 (2:0)
  • LKS Brzezie – LKS 07 Markowice 4:0 (2:0)
  • LKS Rozwój Bełsznica – KS 25 Kokoszyce 2:2 (1:2)
  • LKS Grzegorzowice – LKS 1908 Nędza II 2:6 (1:1)
  • LKS Forteca Świerklany II – LKS Start Mszana 1:1 (0:0)
  • KS Szczerbice – LKS Zwonowice 3:4 (3:3)
  • LKS Dąb Dębieńsko – LKS 45 Bujaków 5:1 (1:1)
  • LKS Olza Godów – LKS Skrbeńsko 2:5 (1:1)
  • LKS Granica Ruptawa II – LKS Strażak Pielgrzymowice 4:6 (1:3)
  • LKS Zryw Jastrzębie-Bzie – LKS 96 Ochaby 1:0 (0:0)
  • MKS Gmina Lubomia – KS Inter Krostoszowice II 0:2 (0:1)