Niedziela, 29 marca 2020

imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

RSS

PILNE

Łatwe i szybkie zwycięstwo ZAKSY

22.02.2020 19:23 | 0 komentarzy | adi

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle bez problemów uporała się w trzech setach z Asseco Resovią Rzeszów.

Łatwe i szybkie zwycięstwo ZAKSY
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

To było jednostronne spotkanie, które przebiegało pod dyktando mistrza Polski. Goście najdłużej dotrzymywali kroku gospodarzom w pierwszym secie. Do stanu 19:18 prowadzili równą grę, ale w końcówce ZAKSA punktowała seryjnie, a zwycięstwo przypieczętował Kamil Semeniuk.

W drugim secie goście prowadzili 11:8, ale po chwili ZAKSA odrobiła straty i kontrolowała przebieg do samego końca. Najmniej emocji było w trzeciej odsłonie. W niej goście tylko na początku prowadzili wyrównaną grę (7:8), ale kędzierzynianie szybko zakończyli ich nadzieje na jakąkolwiek zdobycz w tym spotkaniu i ostatecznie wygrali do 19.

MVP spotkania został Semeniuk. ZAKSA po 21 kolejkach ma 53 punkty i zajmuje drugie miejsce - "oczko" za Vervą Warszawa Orlen Paliwa.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:20, 25:22, 25:19)

ZAKSA: Aleksander Śliwka, Łukasz Wiśniewski, Arpad Baróti, Kamil Semeniuk, DavidSmith, Benjamin Toniutti, Paweł Zatorski (libero).

Resovia: Nicolas Marechal, Bartłomiej Krulicki, Damian Schulz, Rafał Buszek, Bartłomiej Lemański, Marcin Komenda, Luke Perry (libero) oraz Kawika Shoji, Alek Achrem, Nicholas Hoag, Zbigniew Bartman, Bartosz Mariański (libero).