Poniedziałek, 26 października 2020

imieniny: Ewarysta, Łucjana, Dymitriusza

RSS

Bilety na mecze GKS-u Jastrzębie za jeden grosz

25.03.2020 10:06 | 0 komentarzy | kozz

Brak możliwości rozgrywania meczów z powodu panującej pandemii, to trudna sytuacja zarówno dla kibiców, ale także dla klubów piłkarskich. GKS Jastrzębie nie jest wyjątkiem i również musi przetrwać ten trudny czas.

Bilety na mecze GKS-u Jastrzębie za jeden grosz
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Piłka nożna jest ważną częścią życia całej naszej piłkarskiej społeczności. Kibice niejednokrotnie pokazywali, że w trudnych momentach potrafią się zmobilizować i pomóc potrzebującym. Zwykle jest to pomoc w postaci akcji charytatywnych dla domów dziecka, przedszkoli czy innych potrzebujących osób lub instytucji. Teraz, w związku z zaistniałą sytuacją, możecie dołożyć swoją cegiełkę i przynajmniej w małym stopniu pomóc w przetrwaniu tego trudnego czasu dla GKS-u Jastrzębie.

W związku z tym klub postanowił uruchomić sprzedaż wirtualnych biletów-cegiełek, jako formy wsparcia klubu.

Wirtualny bilet-cegiełkę można kupić poprzez stronę www.bilety.gksjastrzebie.com. Nie jest wymagana rejestracja w serwisie oraz posiadanie konta. W końcowym etapie sprzedaży system poprosi tylko darczyńcę o podanie imienia, nazwiska i adresu mailowego.

Ceny biletów-cegiełek:

  • 15 złotych - sektory normalne
  • 30 złotych - sektor VIP

Każdy z Was może kupić nieograniczoną ilość biletów-cegiełek.

Wszyscy, którzy zakupią wirtualne bilety wsparcia, gdy sytuacja wróci do normy i ponownie będziemy mogli wszyscy razem spotkać się przy Harcerskiej, będą mogli obejrzeć wybrany przez siebie mecz (ligowy lub Pucharu Polski) za jeden grosz. Warunkiem otrzymania biletu za grosz będzie okazanie potwierdzenia w Sklepie Kibica zakupu biletu-cegiełki, które zostanie wysłane na wskazany podczas zakupu adres mailowy.


Biuro Prasowe GKS Jastrzębie