Poniedziałek, 25 maja 2020

imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – zima 2020 (część 2)

29.03.2020 15:59 | 1 komentarz | (ak)

Bieżący materiał zawiera garść ciekawych informacji o piłkarzach, którzy dokonali zmiany barw klubowych w raciborskiej i rybnickiej A klasie.

KARUZELA TRANSFEROWA – zima 2020 (część 2)
Przemysław Ekiert przeszedł z LKS-u Tworków do LKS-u Studzienna
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

A klasa (Podokręg Racibórz)

LKS Zameczek Czernica

Przybyli: Norbert Franke (wznowił treningi).

Ubyli: nikt.

LKS Naprzód 32 Syrynia

Przybyli: Dawid Sowa (Brzezie), Stanisław Zieliński (Kokoszyce), Tomasz Kabut (Odra Wodzisław Śląski II), Mateusz Błędowski (Gmina Lubomia – z drużyny juniorów).

Ubyli: Patryk Knura (Czarni Nowa Wieś), Paweł Wieczorek, Robert Szymiczek i Łukasz Dzierżęga (nie wznowili treningów).

KS Przyszłość Rogów

Przybyli: Przemysław Pawliczek (trener).

Ubyli: Radosław Ciuberek (trener), Sławomir Glenc (Rozwój Bełsznica).

LKS Naprzód Czyżowice

Przybyli: Kamil Kaczorowski (Krzyżanowice), Oliwer Podeszwa (Dąb Gaszowice), Artur Sosna (wznowił treningi).

Ubyli: Dawid Szymura (kontuzja).

KS 1905 Krzanowice

Przybyli: Kamil Herba (Start Bogdanowice), Konrad Świstowski (Studzienna), Łukasz Podolski (Markowice).

Ubyli: nikt.

LKS Płomień Kobyla

Przybyli: Michał Górny (Rafako Racibórz), Łukasz Czerny (Zwonowice), Robert Pawełek (wolny zawodnik).

Ubyli: Paweł Cojg (Polonia Łaziska).

KS Kornowac

Przybyli: Michał Koczor (trener).

Ubyli: Michał Goralczyk (trener), Rafał Tarnowski (Markowice), Bogusław Drobny (Pietraszyn), Miłosz Musiolik i Mateusz Niestrój (kontuzje).

LKS Studzienna

Przybyli: Przemysław Ekiert (Tworków).

Ubyli: Konrad Świstowski (Krzanowice), Mateusz Rudek (Zgoda Zawada Książęca), Denis Grud (Ocice Racibórz).

LKS Buk Rudy

Przybyli: nikt.

Ubyli: Patryk Hamiga (kontuzja), Mikołaj Okulicki (nie wznowił treningów).

LKS Czarni Nowa Wieś

Przybyli: Radosław Szpak (Naprzód Borucin), Patryk Knura (Naprzód Syrynia), Sebastian Krystman (Jedność Grabownia-Golejów), Marek Misala i Paweł Zalesiński (wolni zawodnicy).

Ubyli: Tomasz Zdziebło (Zgoda Zawada Książęca), Dariusz Cieślak (nie wznowił treningów).

LKS Odra Nieboczowy

Przybyli: Wacław Bobrzyk i Dawid Grabiec (wolni zawodnicy).

Ubyli: nikt.

LKS Chałupki

Przybyli: Mateusz Krasicki (Rafako Racibórz), Artur Zalewski (Wicher Wilchwy), Patryk Krmasek i Patryk Popela (Tworków II), Dawid Utrata (wolny zawodnik).

Ubyli: Josef Foltyn, Lukas Walecki i Radovan Gorniak (nie wznowili treningów).

LKS Start Pietrowice Wielkie

Przybyli: Rafał Wróblewski (Ocice Racibórz), Nikodem Włoch (Unia Racibórz – z drużyny juniorów), Rafał Jegliczka (z drużyny juniorów).

Ubyli: nikt.

LKS Pawłów

Przybyli: nikt.

Ubyli: Marcin Rusin (Polonia Wrocław).

KS Stal Kuźnia Raciborska

Przybyli: Mikołaj Taper (Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie), Mateusz Fojcik (Markowice), Sebastian Winter (wolny zawodnik), Marcin Cyburt (wznowił treningi), Miłosz Puzio (z drużyny juniorów).

Ubyli: Wojciech Kilian i Dawid Kucyniak (kontuzje), Kamil Krawiec i Damian Hareńczuk (nie wznowili treningów).

KS Rafako Racibórz

Przybyli: nikt.

Ubyli: Michał Górny (Płomień Kobyla), Mateusz Krasicki (Chałupki), Mateusz Trzęsiński, Mateusz Płaczek i Szymon Tiebler (Markowice), Oskar Miszewski i Mateusz Nieckarz (Ocice Racibórz).