Sobota, 30 maja 2020

imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

RSS

GKS Jastrzębie oferuje reklamę za wsparcie szpitali

07.04.2020 15:12 | 0 komentarzy | adi

GKS Jastrzębie rusza z akcją wsparcia dla okolicznych szpitali. Za pomoc oferuje m.in. miejsce reklamowe na strojach piłkarzy.

GKS Jastrzębie oferuje reklamę za wsparcie szpitali
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Komunikat GKS-u Jastrzębie

Stan pandemii, z którym obecnie wszyscy jesteśmy zmuszeni się mierzyć, zagraża zdrowiu i życiu jednostek oraz kondycji i funkcjonowaniu służby zdrowia. Niestety uderza również w całą gospodarkę i poszczególne przedsiębiorstwa. Doceniamy tych przedsiębiorców, którzy mimo własnych problemów i trudności chcą wspierać służbę zdrowia - kluczowy front walki z wirusem.

Jako klub sportowy generujemy spore zasięgi i duży ekwiwalent reklamowy. Chcemy wykorzystać potencjał marketingowy, jakim dysponujemy i w ten sposób pomóc firmom, które nie są obojętne na problemy sektora medycznego, a do walki z pandemią podchodzą holistycznie. Dlatego w zamian za wsparcie okolicznych szpitali: w Jastrzębiu-Zdroju, Rybniku, Raciborzu i Cieszynie oferujemy pakiet działań marketingowych, które zwykle wykonujemy dla naszych sponsorów. Obejmuje on między innymi umieszczenie logo na strojach sportowych i klubowej stronie internetowej oraz reklamę w mediach społecznościowych.

Jeśli chcieliby Państwo wesprzeć któryś z wyżej wymienionych szpitali, prosimy o kontakt:

Wiceprezes Rafał Stano - rafal.stano@gksjastrzebie.com, nr. tel.: 535 597 504

Dział marketingu - marta.goik@gksjastrzebie.com, nr. tel.: 668 437 542