Niedziela, 20 września 2020

imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny

RSS

Jastrzębianie zaprezentują się kibicom

07.08.2020 12:12 | 0 komentarzy | rafbl

Już za tydzień w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się tradycyjny mecz otwarcia sezonu połączony z prezentacją zawodników Jastrzębskiego Węgla, którzy bronić będą barw klubu w sezonie 2020/2021. Impreza ma się odbyć przy udziale kibiców.

Jastrzębianie zaprezentują się kibicom
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

14 sierpnia 2020 roku po raz pierwszy oficjalnie na parkiecie pojawią się siatkarze Jastrzębskiego Węgla, którzy w meczu otwarcia sezonu podejmą w towarzyskim meczu beniaminka Plus Ligi - Stal Nysa. Przygotowujący się do startu sezonu 2020/2021 podopieczni Luke`a Reynoldsa, którzy mają za sobą grę w turnieju PreZero Grand Prix PLS oraz obóz przygotowawczy w Krakowie rozegrali już jeden sparing, który miał jednak charakter wewnętrzny. W trwającym pięć setów spotkaniu zespół "pomarańczowych" pokonał wczoraj drużynę "czarnych" 3:2. Tym razem połączone z prezentacją drużyny spotkanie będzie mieć charakter oficjalny i wezmą w nim udział kibice.

O oprawę artystyczną prezentacji siatkarzy Jastrzębskiego Węgla po raz kolejny zadba znany ze spotkań reprezentacji Polski duet Grzegorz Kułaga i Marek Magiera. Wstęp na prezentację jest bezpłatny, a bilety nabyć będzie można drogą elektroniczną za pośrednictwem strony internetowej klubu. Dla kibiców, którzy nie będą mieć możliwości wzięcia udziału w prezentacji za pośrednictwem klubowego kanału na youtube przeprowadzona zostanie transmisja na żywo.

Początkowo zgodnie z panującymi w Polsce obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa Jastrzębski Węgiel planował udostępnić dla kibiców miejsca odpowiadające 50% pojemności hali, jednak nowe ograniczenia wprowadzone na terenie regionów, które w największym stopniu dotknięte są pandemią sprawiają, że klub będzie mógł udostępnić publiczności miejsca odpowiadające 25% pojemności obiektu. Oznacza to, że w meczu otwarcia i prezentacji udział wziąć będzie mogło maksymalnie 750 osób.