Piątek, 23 października 2020

imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii

RSS

Z OSTATNIEJ CHWILI:

GKS Jastrzębie do listopada nie zagra u siebie

13.08.2020 16:07 | 0 komentarzy | adi

11 sierpnia podpisana została umowa, na mocy której na stadionie miejskim w Jastrzębiu-Zdroju zainstalowane zostaną systemy podgrzewania oraz nawadniania murawy.

GKS Jastrzębie do listopada nie zagra u siebie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Roboty przy Harcerskiej ruszyły z dniem podpisania umowy. Za całość prac odpowiada firma BEN-BUD. Koniec inwestycji przewidziano na 14 października, po którym musi nastąpić trzytygodniowy okres pielęgnacji murawy.

W związku z tym pierwsze sześć spotkań, w których GKS Jastrzębie miał być gospodarzem (Arka Gdynia, Radomiak Radom, Widzew Łódź, Puszcza Niepołomice, Miedź Legnica i GKS Tychy), zostaną rozegrane na wyjeździe lub przeniesione na inny termin. Klub jest w trakcie dopełniania formalności. Oznacza to, że pierwszym w tym sezonie meczem przy Harcerskiej będzie spotkanie z ŁKS-em Łódź, które zostanie rozegrane w ramach 12. kolejki Fortuna 1 Ligi, wstępnie zaplanowane na 14-15 listopada.

Biorąc pod uwagę powyższe informacje oraz niejasną sytuację związaną z pandemią koronawirusa w Polsce, decyzją zarządu na mecze GKS-u Jastrzębie w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021, które po zakończeniu prac zostaną rozegrane przy Harcerskiej, nie będzie prowadzona sprzedaż karnetów (zarówno voucherów na kopalniach, jak i sprzedaż stacjonarna oraz internetowa). Wejście na te spotkania będzie możliwe wyłącznie na podstawie zakupionego biletu.