Piątek, 23 października 2020

imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii

RSS

Z OSTATNIEJ CHWILI:

Piast nadal bez zwycięstwa. Tylko remis w Grodzisku

13.09.2020 08:08 | 0 komentarzy | kozz

Słaby początek rundy jesiennej w wykonaniu Piasta Gliwice. Po dwóch porażkach podopieczni trenera Waldemara Fornalika tylko bezbramkowo zremisowali w meczu wyjazdowym z Wartą Poznań. 

Piast nadal bez zwycięstwa. Tylko remis w Grodzisku
fot. www.piast-gliwice.eu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Mecz nie mógł zachwycić. Było to przeciętne spotkanie zakończone bezbramkowym remisem. W pierwszej połowie nie mieliśmy większego zagrożenia pod bramką ze żadnej ze stron. W drugiej połowie działo się nieco więcej. Najpierw kilka niecelnych strzałów oddała Warta Poznań. Piast odpowiedział w 61. minucie. Bardzo dobrze z bliska głową strzelał Jodłowiec, ale jeszcze lepszą paradą popisał się w bramce Lis. Jak już w końcu piszemy o celnych strzałach to warto też odnotować ten Rybickiego, z którym Plach poradził sobie w łatwy sposób. Drugim celnym strzałem Piasta w tym meczu był ten z 80. minuty. Pyrka wbiegł z piłką w pole karne, przymierzył mocno, ale prosto w ręce bramkarza. Mecz zakończył się bezbrakowym remisem. Piast z jednym punktem w tabeli plasuje się na 15. miejscu.

Warta Poznań - Piast Gliwice 0:0

Warta: Adrian Lis - Jan Grzesik (75. Jakub Kuzdra), Bartosz Kieliba, Aleks Ławniczak, Jakub Kiełb - Mariusz Rybicki (88. Kajetan Szmyt), Adrian Laskowski (46. Mateusz Kupczak), Łukasz Trałka, Mateusz Czyżycki (46. Robert Janicki), Michał Jakóbowski (70. Gracjan Jaroch) - Mateusz Kuzimski.

Piast: František Plach - Martin Konczkowski, Tomáš Huk, Jakub Czerwiński, Jakub Holúbek (90. Bartosz Rymaniak) - Dominik Steczyk (64. Arkadiusz Pyrka), Tomasz Jodłowiec, Patryk Sokołowski (64. Michał Żyro), Patryk Lipski, Kristopher Vida - Piotr Parzyszek (77. Tiago Alves).

żółte kartki: Czyżycki - Holúbek.