Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Popołudnie pięknych bramek w Gliwicach [ZDJĘCIA, WIDEO]

W małej hali Areny Gliwice w sobotę rozegrano mecz XVII kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy. Faworyt, zajmujący trzecie miejsce w tabeli - Piast Gliwice zmierzył się z drużyną mieszczącą się nad strefą spadkową - Słonecznym Stokiem Białystok.

Popołudnie pięknych bramek w Gliwicach [ZDJĘCIA, WIDEO]
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Początek spotkania wcale nie wskazywał, że zwycięstwo przyjdzie tak łatwo. Białostocczanom starczyło sił i energii na pierwsze 10 minut. Nawet w 8. minucie objęli prowadzenie po trafieniu Piotra Kowalczyka. Później jednak do głosu doszli gospodarze, którzy nie mogli liczyć na doping swoich kibiców w związku z obostrzeniami. Ci którzy oglądali jednak mecz w internecie zobaczyli przepiękne bramki. Piast wyrównał już w 13. minucie za sprawą Ixemada Gonzaleza, minutę później ten sam zawodnik dał prowadzenie gliwickiej ekipie. Później otworzył się worek z bramkami i do siatki trafiali dwukrotnie Rodrigo Dasaiev, trzykrotnie Mateusz Mrowiec i po razie Dominik Śmiałkowski i Michał Rabiej. Piast wygrał ze Słonecznym Stokiem 9:1.

Piast Gliwice - Słoneczny Stok Białystok 9:1 (5:1)

Ixemad González 13., 14., Rodrigo Dasaiev 17., 20., Mateusz Mrowiec 18., 31., 32., Dominik Śmiałkowski 30., Michał Rabiej 40. - Piotr Kowalczyk 8.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].