środa, 20 stycznia 2021

imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

RSS

Epidemia koronawirusa:

Wodzisławskie drużyny królowały w rozgrywkach Interhall

11.01.2021 10:38 | 0 komentarzy | kozz

W turnieju eliminacyjnym Podokręgu Rybnik w rozgrywkach Interhall o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej w kategorii U12 najlepsza okazała się drużyna Stowarzyszenia WSP Wodzisław. Wśród 11-latków także zwyciężył wodzisławski zespół Akademia Młodych Mistrzów Rapid.

Wodzisławskie drużyny królowały w rozgrywkach Interhall
fot. www.slzpn.katowice.pl
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Najpierw na parkiecie hali w Boguszowicach brylowali podopieczni Jarosława Brachmana, którzy w rywalizacji systemem każdy z każdym odnieśli komplet zwycięstw: 1:0 z RKP ROW Rybnik, 1:0 z Ruchem Stanowice, 1:0 z Górnikiem Boguszowice, 1:0 z UKS Rybnicka Akademia Piłkarska i 6:0 z Polonią Niewiadom i odebrali z rąk Prezesa Henryka Kuli puchar oraz gratulacje za awans do turnieju półfinałowego.

Drużyna w składzie: Kacper Szkuta, Maksymilian Siwoń, Patryk Białek, Kamil Dronszczyk, Bartosz Stabla, Jan Kołek, Łukasz Grycman, Kamil Brachaczek, Filip Gawliczek, Samuel Zielonka zdobyła 15 punktów i zakończyła turniej z bilansem bramkowym 10:0.

Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Pawła Pańczyka z Górnika Boguszowice, a miano najlepszego piłkarza otrzymał Filip Wróblewski RKP Rybnik.

W popołudniowej rywalizacji U11 podopieczni Marcina Grabowskiego wygrali: 1:0 z GKS Jastrzębie, 2:1 z Naprzodem Rydułtowy, 3:2 z RKP ROW Rybnik i 1:0 z Odrą Centrum Wodzisław Śląski, a przegrali jedynie z Rymerem Rybnik ulegając 2:3. Zespół w składzie: Antoni Jureczko, Jakub Kamczyk, Bartosz Koperniak, Jakub Szypuła, Mateusz Pawlus, Bartłomiej Adamczyk, Kacper Nowara i Maciej Janulek wywalczył prawo gry w turnieju półfinałowym i 23 stycznia w Raciborzu zmierzy się z mistrzowskimi rówieśnikami z Podokręgów Racibórz i Zabrze.

Wśród 11-latków najlepszym zawodnikiem wybrano Damiana Dziądziałkowskiego z GKS-u Jastrzębie, a bramkarzem Tobiasza Kazimierczaka z Odry Centrum.


www.slzpn.katowice.pl