Piątek, 16 kwietnia 2021

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Unia Racibórz przegrała z trzecioligowcem

26.02.2021 22:18 | 4 komentarze | kozz

W piątek w Chorzowie na boisku ze sztuczną nawierzchnią Stadionu Śląskiego Unia Racibórz występująca w klasie okręgowej rozegrała mecz kontrolny z trzecioligowym LKS-em Goczałkowice-Zdrój. Drużyna Dawida Plizgi przegrała 1:5.

W spotkanie lepiej weszła drużyna trzecioligowca. Już na początku strzeliła gola po rzucie rożnym i długo przeważała. Po 20 minutach do głosu zaczęła dochodzić Unia, a do wyrównania z rzutu karnego doprowadził Rafał Chałupiński. W drugiej połowie choć Unia miała swoje szanse, to zespół z Goczałkowic pokazał się z lepszej strony. LKS strzelił Unii cztery gole w tym dwa z rzutów karnych. Jedna z bramek padła po rykoszecie, a ostatnią unici sobie strzelili sami, a konkretnie testowany obrońca.

LKS Goczałkowice-Zdrój - Unia Racibórz 5:1 (1:1)

Skład Unii: Kurzanowski - Sobek, Duda, testowany, Stępiński, Plizga, Moneta, Łagosz, testowany, Chałupiński, Oślizlok. W drugiej połowie weszli: Kaczor, Gawlik, Socha.