Poniedziałek, 18 października 2021

imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła

RSS

200 tysięcy specjalnej nagrody dla zawodników JKH GKS-u Jastrzębie

08.04.2021 15:29 | 0 komentarzy | AgaKa

Zespół z Jastrzębia-Zdroju w sezonie 2020/2021 zdobył potrójną koronę: Puchar Polski, Superpuchar oraz najważniejsze trofeum, pierwsze w historii klubu, mistrzostwo kraju.

200 tysięcy specjalnej nagrody dla zawodników JKH GKS-u Jastrzębie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W finale Polskiej Hokej Ligi podopieczni Roberta Kalabera mierzyli się z Comarch Cracovią, drużyną, która sezon zasadniczy zakończyła na szóstym miejscu. To jednak nie zawodnikom reprezentującym Pasy kibicowała większość hokejowej Polski.

- Jak się dokonuje niemożliwego, to nagroda musi być. Zdecydowałam o przyznaniu 200 tysięcy złotych specjalnej premii dla JKH GKS Jastrzębie. Dzięki tym zawodnikom Jastrzębie-Zdrój było na ustach całej Polski. Hokeiści pokazali nam na czym polega prawdziwy charakter i piękno sportu. Jeszcze raz serdecznie Wam gratuluję i liczę na to, że już niedługo podobnego sukcesu będę gratulowała siatkarzom – podsumowała prezydent Anna Hetman.

Jastrzębski Węgiel zagra o złoto w PlusLidze. Na ten moment kibice jastrzębskiej siatkówki czekali aż 11 lat. Jeśli siatkarze sięgną po złoto, Jastrzębie-Zdrój będzie miastem prawdziwych mistrzów sportu.