Czwartek, 17 czerwca 2021

imieniny: Laury, Alberta, Marcjana

RSS

Do wirtualnych wyzwań MOSiR-u dołącza „Waleczne serce – Wygraj zdrowie”. O co chodzi?

10.05.2021 11:03 | 0 komentarzy | AgaKa

Waleczne serce – Wygraj zdrowie” to wyzwanie dla każdego, bez względu na wiek, kto potrzebuje dodatkowej motywacji by dzięki ruchowi zadbać o swoje zdrowie.

Do wirtualnych wyzwań MOSiR-u dołącza „Waleczne serce – Wygraj zdrowie”. O co chodzi?
Wyzwanie ma zachęcić do zadbania o własne zdrowie. Dasz radę pokonać 500km?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Trasa w kształcie serca

Wirtualna trasa w kształcie serca ma 500 kilometrów. Wyzwanie polega na próbie pokonania łącznie biegiem, marszem lub na bieżni minimum 100 km, a docelowo 500 km w jak najkrótszym czasie, nie później jednak niż do końca 2021 roku. Każde pokonane 100 km to kolejne odkrycie – symbolicznie będą to kolejne karty z talii pokera królewskiego, oczywiście w kolorze „kier”, czyli serce. Pełen dystans to cała talia pokera królewskiego. Wydarzenie jest dla każdego, w każdym wieku i na każdym etapie zaawansowania ruchowego.

- Choć z niecierpliwością czekamy na spotkania na żywo, to uważam, że któryś z wirtualnych projektów ma spore szanse na kontynuację po pandemii. Wyzwania zyskały sporą popularność – mówi Agnieszka Badach.

Pakiety startowe w cenie 39 złotych obejmują elektroniczny certyfikat, pamiątkowy medal i opaskę biegową. Zapisać można się na stronie wydarzenia.