Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Już nigdy nie zmokniesz kibicując piłkarzom z Ocic

Kibice, którzy przyjdą na mecz lokalnej drużyny przy Tuwima w dzielnicy Ocice podczas deszczu będą mogli liczyć na schronienie.

Już nigdy nie zmokniesz kibicując piłkarzom z Ocic
Fot. FB LKS Ocice
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

W sobotę na meczu ze Zwonowicami oficjalnie zadebiutowało zadaszenie części trybun na boisku drużyny LKS Ocice.

Realizacja I etapu obejmowała wykonanie konstrukcji zadaszenia o długości 9,0 m i szerokości 6,8 m, czyli 1/5 całego zamierzenia.

Prace wykonała firma Ava Seats sp. z o.o. z Łodygowic. Koszt wykonania zadaszenia wyniósł 68 tysięcy 774 złote i 22 grosze brutto.

źródło: raciborz.pl 


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Kwib (94.40. * .14) 21.10.2021 08:03

68 tyś kabaret

~Yyyyy (86.88. * .144) 20.10.2021 23:42

Hahaaaaa 68 tys zart jakis

~kibic87 (195.164. * .65) 20.10.2021 15:50

Zeby nie zmoknąć, deszcz musiałby padać idealnie z góry. To coś nie ochroni przed niczym. Ani przed deszczem, ani słońcem, ani przed wiatrem. Jest po prostu za wysokie. Bubel z 68 tys.