Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

JKH GKS Jastrzębie wygrał na Podhalu

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali w niedzielny wieczór na wyjeździe Tauron Podhale Nowy Targ 2:1 (2:0, 0:0, 0:1) i tym samym dopisali do swojego konta ważne trzy punkty.

JKH GKS Jastrzębie wygrał na Podhalu
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Dla będących ostatnio na fali wznoszącej gospodarzy była to pierwsza domowa porażka w listopadzie. Na tafli kibice zobaczyli wracającego po kontuzji Mateusza Bryka.

Oba gole dla JKH padły w pierwszej odsłonie. Wynik otworzył w 12. minucie Frenks Razgals z podania Vitalijsa Pavlovsa. Cztery minuty później prowadzenie gości podwyższył Arturs Sevcenko, wykorzystując asystę zza bramki Arkadiusza Kostka. Także nowotarżanie mieli kilka swoich sytuacji, ale bez zarzutu w bramce zachowywał się Patrik Nechvatal.

W drugiej odsłonie jastrzębianie nie tylko mogli, ale wręcz powinni byli zdobyć co najmniej jednego gola. Dość powiedzieć, że mimo gry w pięciu na pięciu zespół na około dwie-trzy minuty dosłownie zamknął Podhale w jego tercji. Oblężenie nie przyniosło oczekiwanego skutku.

W trzeciej odsłonie hokeiści JKH trzykrotnie zasiadali na ławce kar i te momenty dawały gospodarzom nadzieję na pokonanie Nechvatala. Rywale dopięli swego w 46. minucie, gdy Fabian Kapica mierzonym uderzeniem uzyskał kontaktowe trafienie. Podopieczni Andrieja Gusowa wyraźnie poczuli krew i ruszyli do ataku, dzięki czemu kibice oglądali całkiem niezłą wymianę ciosów. W końcówce gospodarze zagrali w sześciu na czterech, ale nie zdołali doprowadzić do dogrywki.

Teraz przed drużyną trzy dni przerwy od walki o ligowe punkty. W czwartek o godz. 18:00 JKH podejmie Ciarko STS Sanok. 

Tauron Podhale Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie 1:2 (0:2, 0:0, 1:0)

  • 0:1 Razgals (Pavlovs, Górny) 11:22
  • 0:2 A. Sevcenko (Kostek, Razgals) 15:50
  • 1:2 Kapica (Saroka) 45:55

JKH GKS Jastrzębie: Nechvatal - Bryk, Górny, Kasperlik, Rac, Kalns - Kamienieu, E. Sevcenko, A. Sevcenko, Pavlovs, Razgals - Kostek, Matusik, Urbanowicz, Jarosz, R. Nalewajka - Gimiński, Wróblewski, Pelaczyk, Płachetka, Bashirov.

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].