Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

JKH GKS Jastrzębie wraca do gry o ekstraligowe punkty [ZAPOWIEDŹ]

Po krótkiej przerwie hokeiści JKH GKS Jastrzębie wracają do walki o ekstraligowe punkty. W piątkowy wieczór zespół zagra z Ciarko STS Sanok, który u siebie potrafił pokonać m.in. lidera z Oświęcimia oraz rozgromić Comarch Cracovię.

JKH GKS Jastrzębie wraca do gry o ekstraligowe punkty [ZAPOWIEDŹ]
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Jednak w tym roku z uwagi na zakażenia ekipa z Podkarpacia jeszcze nie grała, dlatego jej forma jest wielką niewiadomą.

Za faworyta spotkania przedostatniej kolejki czwartej rundy można uznać podopiecznych Roberta Kalabera, którzy ostatnio zanotowali cztery zwycięstwa z rzędu. Należy jednak podejrzewać, że słowacki szkoleniowiec nie pozwoli swoim zawodnikom na jakąkolwiek formę zlekceważenia zawsze niewygodnych gospodarzy. Już we wtorek czeka obie ekipy... powtórka z rozrywki, bowiem na starcie piątej rundy Ciarko STS przyjedzie na Jastor.

Sanoczanie zajmują obecnie siódmą pozycję w ekstralidze i przypuszczalnie właśnie z tej lokaty przystąpią do fazy play-off. W dotychczasowych spotkaniach nieco lepiej wypadła ekipa JKH, która na starcie sezonu wygrała u siebie 5:4 (1:0, 3:2, 1:2), zaś miesiąc później poniosła porażkę na wyjeździe 3:4 (1:1, 1:0, 1:3). Z kolei na początku grudnia na Jastorze do rozstrzygnięcia bezbramkowego pojedynku potrzebowano karnych, z których jedynego wykorzystał Egils Kalns. Warto odnotować, że Łotysz trafiał także w pozostałych dwóch pojedynkach z Sanokiem.

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].