Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Lodowisko w Rybniku jednak otwarte

Długo musieliśmy czekać. Miasto długo pracowało nad problemami i usterkami związanymi z lodowiskiem przy kąpielisku Ruda. Ba! Ze względu na cięcia budżetowe, planowano w ogóle nie otwierać tego miejsca w 2021. Na szczęście udało się i lodowisko zostało otwarte.

Lodowisko w Rybniku jednak otwarte

Lodowisko w Rybniku jednak otwarte

Wiele osób prawdopodobnie zasmucił fakt, że lodowisko w Rybniku pozostanie zamknięte w okresie zimowym. Jazda na łyżwach to jeden z najpopularniejszych sportów zimowych, który nie tylko jest dosyć tani, ale równie można go uprawiać bez względu na wiek. Wiele osób z niecierpliwością czeka, aż ich ulubione lodowiska otworzą się w okolicach listopada lub grudnia. 

W tym roku w Rybniku było nieco inaczej. Miasto obiegła wieść, która zawiodła wiele osób – lodowisko będzie zamknięte.

Teraz jednak przychodzimy z dobrą wiadomością! Lodowisko przy kąpielisku Ruda jednak zostanie otwarte i to już 19 stycznia. Brzmi świetnie, szczególnie biorąc pod uwagę zbliżające się ferie, prawda?

Poniedziałek – piątek: od 8:00 do 21:00 

Sobota – niedziela: od 9:30 do 21:00

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Zniewaga (188.147. * .111) 19.01.2022 12:58

W całej Polsce już od miesiąca jeżdżą na łyzwach, a w najważniejszym miejscu na świecie doooopiero teraz?
Co na to Arturek?