Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

JKH GKS Jastrzębie gospodarzem Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi

JKH GKS Jastrzębie będzie niebawem gospodarzem trzecich rund rozgrywek Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi (CJHL) w kategoriach wiekowych U16 oraz U14.

JKH GKS Jastrzębie gospodarzem Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi
Fot. jkh.pl
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Najpierw na lodzie pojawią się młodzicy prowadzeni przez trenera Mariusza Bernackiego. Turniej z ich udziałem odbędzie się w dniach od 4 do 6 lutego, zaś wśród gości na pewno znajdą się ekipy z Ukrainy, Litwy i Rumunii. Ponadto oczekuje się na potwierdzenie udziału ze strony jeszcze co najmniej jednego uczestnika. Po dwóch rundach CJHL U16 JKH GKS Jastrzębie zajmuje czwarte miejsce, a zatem balansuje na granicy awansu do ścisłego finału.

Tydzień po starszych kolegach, czyli w dniach od 10 do 12 lutego, o punkty trzeciej rundy Ligi Karpackiej powalczą żaki starsze. To właśnie podopieczni Markach Chrabańskiego za sprawą triumfu na Węgrzech awansowali ostatnio na drugie miejsce w zestawieniu kategorii U14. Tu aktualnie lepsi są tylko hokeiści HC Patriot Winnica, na których jak na razie sposób znaleźli wyłącznie młodzi jastrzębianie.

Do rundy finałowej, która zaplanowana jest na kwiecień, awansują trzy lub cztery najlepsze zespoły. Nie ustalono jeszcze dokładnej lokalizacji turniejów, których stawką będą medale CJHL.

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].