Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

GKS Jastrzębie wznowił przygotowania do nowego sezonu

26 zawodników wzięło udział w pierwszym treningu GKS-u Jastrzębie w ramach przygotowań do sezonu 2022/2023.

GKS Jastrzębie wznowił przygotowania do nowego sezonu

Na treningu pojawiło się sześciu zawodników z rezerw GKS-u Jastrzębie występujących w Klasie Okręgowej: Balazs Boda, Krystian Kaczmarczyk, Dominik Klimkiewicz, Daniel Szymczak, Jakub Tomera i Jackob Znamierowski. Ponadto pojawił się także powracający z wypożyczenia do Pniówka Pawłowice pomocnik Jakub Kasperowicz oraz czterech zawodników testowanych. Z kolei z powodu urazu indywidualnie z fizjoterapeutami ćwiczył Miłosz Misala.

Zawodnicy obecni na treningu:

Bramkarze: Grzegorz Drazik, Mikołaj Reclaf.

Obrońcy: Remigiusz Borkała, Dominik Klimkiewicz, Dominik Kulawiak, Mateusz Słodowy, Dawid Szkudlarek, Jakub Tomera, Yevgeniy Zakharchenko, Szymon Zalewski, Zawodnik testowany.

Pomocnicy: Farid Ali, Balazs Boda, Kamil Jadach, Krystian Kaczmarczyk, Dariusz Kamiński, Jakub Kasperowicz, Filip Łukasik, Miłosz Misala,  Daniel Szymczak, Nataniel Wybraniec, Jackob Znamierowski, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany.

Napastnicy: Daniel Stanclik, Zawodnik testowany.

W treningu nie uczestniczył Łukasz Zejdler, którego przyszłość w Klubie wyjaśni się w najbliższych dniach. 

Nastąpiły również zmiany w harmonogramie letnich sparingów drużyny. Nie dojdzie do skutku zaplanowany na 2 lipca mecz sparingowy z MFK Karvina. W zamian, w tym samym terminie, odbędzie się sparing z pierwszoligową Wisłą Kraków, a spotkanie zostanie rozegrane w Myślenicach.

Z planu wypadł także sparing z Pniówkiem Pawłowice.

FB GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~nowinyjastrzebskie (89.151. * .61) 21.06.2022 12:14

Który to już artykuł o GKS Jastrzębie a ostatnim meczu Unii ani słowa.