Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Adam Lechowski dyrektorem sportowym GKS-u Jastrzębie

Nowym dyrektorem sportowym GKS-u Jastrzębie został Adam Lechowski, który zastąpił na tym stanowisku Janusza Bodziocha.

Adam Lechowski dyrektorem sportowym GKS-u Jastrzębie

Adam Lechowski urodził się w 1985 roku i pochodzi z Jastrzębia-Zdroju, gdzie mieszkał do ukończenia szkoły średniej. W swoim CV posiada m.in. półroczny staż trenerski w Śląsku Wrocław, kurs skautingowy Piasta Gliwice, kurs analityczny organizowany przez Legię Warszawa, a także szkolenie z zakresu pracy dyrektora sportowego, prowadzone m.in. przez Marka Śledzia, byłego dyrektora akademii Rakowa Częstochowa. Posiada także certyfikaty międzynarodowej organizacji szkolącej skautów i analityków - IPSO1, IPSO2 oraz IPSO talent ID.

W przeszłości, przez trzy lata, był dyrektorem sportowym Sokoła Marcinkowice oraz, również przez trzy lata, pracownikiem agencji menadżerskiej.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].