Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kacper Kawula wrócił do GKS-u Jastrzębie

Kacper Kawula został nowym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie. 24-letni środkowy obrońca związał się z Klubem kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Kacper Kawula wrócił do GKS-u Jastrzębie
Fot. GKS Jastrzębie

W ostatnim czasie Kacper był zawodnikiem Ruchu Chorzów, w barwach którego rozegrał 25 meczów w trzeciej lidze oraz 17 na szczeblu drugiej ligi. Z kolei w sezonie 2019/2020 zagrał w 17 meczach w drugoligowej Bytovii Bytów.

Dla „Kawula”, który jest wychowankiem Szkółki Piłkarskiej MOSiR Jastrzębie, jest to powrót do GKS-u Jastrzębie po trzech latach. W przeszłości w latach 2015-2019 w zielono czarno-żółtych barwach rozegrał 72 mecze (37 w trzeciej lidze, 22 w drugiej lidze i 13 w pierwszej lidze), w których zdobył dwa gole.

W trakcie okresu przygotowawczego do sezonu 2022/2023 Kacper wystąpił we wszystkich pięciu sparingach drużyny.

- Bardzo się cieszę, że w końcu wracam do GKS-u Jastrzębie. W przeszłości nie było mi dane zagrać z herbem GKS-u na piersi tyle, ile chciałem, ale teraz wracam i mam nadzieję, że pokażę na boisku to, co najlepsze.

- W ostatnim czasie miałem ponad roczną przerwę od meczów ligowych ze względu na kontuzję kolana, która przez błąd lekarza musiała zakończyć się trzecią operacją. Wcześniej jednak normalnie trenowałem, a do kolejnego zabiegu doszło w maju i na szczęście udało się wszystko uratować, dzięki czemu teraz jestem już w pełni zdrowy i gotowy do gry – mówi po powrocie do GKS-u Jastrzębie Kacper Kawula.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].