Sobota, 26 września 2020

imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza

RSS

Klasa A 2014/2015, podokręg Racibórz

10.09.2012 11:25 | 12 komentarzy | KP
Klasa A 2014/2015, podokręg Racibórz
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Borucin61825:12
2.Raszczyce61326:14
3.Krzanowice61322:11
4.Pietrowice Wielkie61318:9
5.Czernica61321:13
6.Gamów61117:12
7.Buków6913:16
8.Studzienna688:14
9.Gorzyce6717:12
10.Cyprzanów6713:15
11.Nowa Wieś679:11
12.Kuźnia Raciborska6617:16
13.Pawłów6512:23
14.Kornowac637:18
15.Ocice Racibórz634:19
16.Owsiszcze616:20

Wyniki VI kolejki (13/14.09.2014)
Buków - Owsiszcze 5:1 (1:1)
Gorzyce - Raszczyce 2:2 (2:1)
Pietrowice Wielkie - Nowa Wieś 2:0 (1:0)
Studzienna - Kuźnia Raciborska 0:5 (0:3)
Pawłów - Krzanowice 3:3 (2:0)
Borucin - Czernica 6:5 (4:2)
Gamów - Cyprzanów 1:1 (1:1)
Kornowac - Ocice Racibórz 1:2 (0:1)

Zapowiedź VII kolejki (20.09.2014)
Owsiszcze - Borucin (sb 16:00), Raszczyce - Pawłów (sb 16:00), Cyprzanów - Gorzyce (sb 16:00), Kuźnia Raciborska - Buków (sb 16:00), Ocice Racibórz - Gamów (sb 16:00), Nowa Wieś - Kornowac (sb 16:00), Czernica - Pietrowice Wielkie (sb 16:00), Krzanowice - Studzienna (sb 16:00).

Wyniki V kolejki (06/07.09.2014)
Raszczyce - Gamów 7:3 (4:0)
Gorzyce - Pawłów 7:1 (5:0)
Czernica - Buków 4:1 (1:1)
Nowa Wieś - Borucin 2:3 (0:2)
Owsiszcze - Studzienna 1:2 (1:0)
Kuźnia Raciborska - Krzanowice 2:3 (2:3)
Ocice Racibórz - Pietrowice Wielkie 0:5 (0:2)
Cyprzanów - Kornowac 5:1 (2:1)

Wyniki IV kolejki (30/31.08.2014)
Krzanowice – Owsiszcze 7:1 (3:0)
Studzienna – Czernica 2:2 (0:2)
Buków – Nowa Wieś 2:5 (2:4)
Pietrowice Wielkie – Cyprzanów 4:1 (1:0)
Pawłów – Kuźnia Raciborska 6:4 (3:2)
Borucin – Ocice Racibórz 5:0 (1:0)
Gamów – Gorzyce 3:2 (1:1)
Kornowac – Raszczyce 2:4 (1:3)

Wyniki III kolejki (23/24.08.2014)
Owsiszcze – Kuźnia Raciborska 1:3 (0:2)
Cyprzanów – Borucin 1:5 (0:2)
Ocice Racibórz – Buków 1:2 (1:0)
Czernica – Krzanowice 5:2 (2:1)
Nowa Wieś – Studzienna 0:0
Gamów – Pawłów 5:0 (2:0)
Gorzyce – Kornowac 4:1 (3:1)
Raszczyce – Pietrowice Wielkie 6:3 (4:2)

Wyniki II kolejki (15/17.08.2014)
Pietrowice Wielkie – Gorzyce 2:0 (2:0)
Pawłów – Owsiszcze 2:2 (0:2)
Krzanowice – Nowa Wieś 3:0 (2:0)
Kuźnia Raciborska – Czernica 2:4 (0:2)
Buków – Cyprzanów 2:0 (0:0)
Studzienna – Ocice Racibórz 2:1 (1:0)
Borucin – Raszczyce 3:2 (1:2)
Kornowac – Gamów 0:3 (0:2)

Wyniki I kolejki (09/10.08.2014)
Gorzyce - Borucin 2:3 (1:2)
Raszczyce - Buków 5:1 (3:0)
Cyprzanów - Studzienna 5:2 (1:2)
Ocice Racibórz - Krzanowice 0:4 (0:2)
Gamów - Pietrowice Wielkie 2:2 (2:0)
Kornowac - Pawłów 2:0 (1:0)
Czernica - Owsiszcze 1:0 (0:0)
Nowa Wieś - Kuźnia Raciborska 2:1 (2:0)