Piątek, 25 września 2020

imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława

RSS

Klasa A 2014/2015, podokręg Rybnik

09.09.2012 11:30 | 3 komentarze | KP
Klasa A 2014/2015, podokręg Rybnik
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Łaziska71716:5
2.Radziejów-Popielów71320:11
3.Dębieńsko71321:13
4.Gotartowice71318:11
5.Niewiadom71316:13
6.Rydułtowy71216:10
7.Ochojec71212:12
8.Wilchwy71114:12
9.Baranowice71013:18
10.Boguszowice7820:16
11.Radlin778:14
12.Grabownia-Golejów768:23
13.Książenice7511:14
14.Mszana759:16
14.Rój759:16
16.Chwałowice7411:18

Wyniki VII kolejki (13/14.09.2014)
Rój - Chwałowice 1:4 (1:1)
Grabownia-Golejów - Radlin 3:0 (1:0)
Radziejów-Popielów - Baranowice 3:0 (0:0)
Niewiadom - Wilchwy 4:2 (2:2)
Rydułtowy - Mszana 2:2 (0:0)
Książenice - Łaziska 0:2 (0:0)
Dębieńsko - Boguszowice 2:2 (2:1)
Ochojec - Gotartowice 1:0 (0:0)

Zapowiedź VIII kolejki (20/21.09.2014)
Chwałowice - Mszana (sb 16:00), Wilchwy - Rydułtowy (sb 16:00), Boguszowice - Ochojec (sb 16:00), Radlin - Dębieńsko (sb 16:00), Rój - Radziejów-Popielów (sb 16:00), Łaziska - Grabownia-Golejów (nd 16:00), Gotartowice - Niewiadom (nd 16:00), Baranowice - Książenice (nd 16:00).

Wyniki VI kolejki (06/07.09.2014)
Mszana - Niewiadom 1:1 (1:1)
Wilchwy - Ochojec 2:1 (1:1)
Dębieńsko - Gotartowice 4:2 (0:1)
Radlin - Książenice 1:0 (1:0)
Boguszowice - Grabownia-Golejów 7:0 (4:0)
Chwałowice - Rydułtowy 1:1 (1:1)
Baranowice - Rój 3:2 (1:1)
Łaziska - Radziejów-Popielów 1:1 (1:1)

Wyniki V kolejki (30/31.08.2014)
Rój – Łaziska 1:2 (1:1)
Radziejów-Popielów – Radlin 5:2 (2:0)
Grabownia-Golejów – Gotartowice 2:4 (0:1)
Książenice – Boguszowice 3:3 (0:3)
Niewiadom – Rydułtowy 2:0 (1:0)
Baranowice – Chwałowice 5:3 (1:3)
Ochojec – Mszana 3:2 (1:1)
Dębieńsko – Wilchwy 2:1 (1:0)

Uwaga! Wydział Gier zweryfikował wynik meczu: Mszana – Książenice 0:1, jako walkower 0:3 dla drużyny gości.

Wyniki IV kolejki (23/24.08.2014)
Mszana – Dębieńsko 2:3 (1:1)
Radlin – Rój 1:2 (1:0)
Rydułtowy – Ochojec 2:1 (1:0)
Boguszowice – Radziejów-Popielów 3:3 (0:1)
Chwałowice – Niewiadom 2:5 (1:1)
Łaziska – Baranowice 4:1 (1:0)
Gotartowice – Książenice 2:0 (2:0)
Wilchwy – Grabownia-Golejów 4:1 (2:0)

Wyniki III kolejki (17.08.2014)
Łaziska – Chwałowice 2:0 (0:0)
Baranowice – Radlin 2:1 (0:1)
Rój – Boguszowice 2:2 (2:0)
Książenice – Wilchwy 3:4 (2:0)
Dębieńsko – Rydułtowy 2:3 (1:2)
Ochojec – Niewiadom 4:0 (1:0)
Grabownia-Golejów – Mszana 0:1 (0:1)
Radziejów-Popielów – Gotartowice 3:3 (2:1)

Wyniki II kolejki (15.08.2014)
Radlin – Łaziska 1:1 (0:0)
Chwałowice – Ochojec 0:2 (0:1)
Niewiadom – Dębieńsko 3:2 (3:1)
Mszana – Książenice 0:1 (0:0)
Gotartowice – Rój 4:1 (2:0)
Boguszowice – Baranowice 2:2 (1:1)
Wilchwy – Radziejów-Popielów 1:1 (1:1)
Rydułtowy – Grabownia-Golejów 6:0 (3:0)

Wyniki I kolejki (09/10.08.2014)
Radlin - Chwałowice 2:1 (1:0)
Grabownia-Golejów - Niewiadom 2:1 (1:1)
Radziejów-Popielów - Mszana 4:1 (2:0)
Baranowice - Gotartowice 0:3 (0:3)
Rój - Wilchwy 0:0
Dębieńsko - Ochojec 6:0 (2:0)
Książenice - Rydułtowy 2:2 (1:0)
Łaziska - Boguszowice 4:1 (0:1)