Wtorek, 1 grudnia 2020

imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza

RSS

Epidemia na Śląsku:

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej: plan transmisji na antenie TVP

15.05.2014 18:00 | 2 komentarze | ż

Gospodarzem tegorocznego mundialu będzie Brazylia. W zależności od miejsca rozgrywania meczu, transmisje w Polsce będą rozpoczynać się o godzinie 18.00, 21.00, 22.00, 00.00 lub 3.00.

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej: plan transmisji na antenie TVP
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Plan transmisji Piłkarskich Mistrzostw Świata 2014:


Czwartek (12 czerwca):

• 22:00 Brazylia – Chorwacja (TVP1, TVP Sport)

Piątek (13 czerwca):

• 18:00 Meksyk – Kamerun (TVP2, TVP Sport)

• 21:00 Hiszpania – Holandia (TVP1, TVP Sport)

• 00:00 Chile – Australia (TVP2, TVP Sport)

Sobota (14 czerwca):

• 18:00 Kolumbia – Grecja (TVP2, TVP Sport)

• 21:00 Urugwaj – Kostaryka (TVP1, TVP Sport)

• 00:00 Anglia – Włochy (TVP2, TVP Sport)

• 03:00 Wybrzeże Kości Słoniowej (WKS) – Japonia (TVP1, TVP Sport)

Niedziela (15 czerwca):

• 18:00 Szwajcaria – Ekwador (TVP2, TVP Sport)

• 21:00 Francja – Honduras (TVP1, TVP Sport)

• 00:00 Argentyna – Bośnia i Hercegowina (TVP2, TVP Sport)

Poniedziałek (16 czerwca):

• 18:00 Niemcy – Portugalia (TVP2, TVP Sport)

• 21:00 Iran – Nigeria (TVP1, TVP Sport)

• 00:00 Ghana – USA (TVP1, TVP Sport)

Wtorek (17 czerwca)

• 18:00 Belgia – Algieria (TVP2, TVP Sport)

• 21:00 Brazylia – Meksyk (TVP1, TVP Sport)

• 00:00 Rosja – Korea Płd (TVP2, TVP Sport )

Środa (18 czerwca):

• 18:00 Australia – Holandia (TVP2, TVP Sport)

• 21:00 Hiszpania – Chile (TVP1, TVP Sport)

• 00:00 Kamerun – Chorwacja (TVP1, TVP Sport)

Czwartek (19 czerwca):

• 18:00 Kolumbia – WKS (TVP2, TVP Sport)

• 21:00 Urugwaj – Anglia (TVP1, TVP Sport)

• 00:00 Japonia – Grecja (TVP2, TVP Sport)

Piątek (20 czerwca):

• 18:00 Włochy – Kostaryka (TVP2, TVP Sport)

• 21:00 Szwajcaria – Francja (TVP1, TVP Sport)

• 00:00 Honduras – Ekwador (TVP1, TVP Sport)

Sobota (21 czerwca)

• 18:00 Argentyna – Iran (TVP2, TVP Sport)

• 21:00 Niemcy – Ghana (TVP1, TVP Sport)

• 00:00 Nigeria – Bośnia i Hercegowina (TVP2, TVP Sport)

Niedziela (22 czerwca):

• 18:00 Belgia – Rosja (TVP2, TVP Sport)

• 21:00 Korea Płd – Algieria (TVP1, TVP Sport)

• 00:00 USA – Portugalia (TVP1, TVP Sport)

Poniedziałek (23 czerwca):

• 18:00 Holandia – Chile (TVP1, TVP Sport)

• 18:00 Australia – Hiszpania (TVP2, TVP Sport)

• 22:00 Chorwacja – Meksyk (TVP1, TVP Sport)

• 22:00 Kamerun – Brazylia (TVP2, TVP Sport)

Wtorek (24 czerwca):

• 18:00 Kostaryka – Anglia (TVP1, TVP Sport)

• 18:00 Włochy – Urugwaj (TVP2, TVP Sport)

• 22:00 Grecja – WKS (TVP1, TVP Sport)

• 22:00 Japonia – Kolumbia (TVP2, TVP Sport)

Środa (25 czerwca):

• 18:00 Bośnia i Hercegowina – Iran (TVP1, TVP Sport)

• 18:00 Nigeria – Argentyna (TVP2, TVP Sport)

• 22:00 Ekwador – Francja (TVP1, TVP Sport)

• 22:00 Honduras – Szwajcaria (TVP2, TVP Sport)

Czwartek (26 czerwca):

• 18:00 Portugalia – Ghana (TVP1, TVP Sport)

• 18:00 USA – Niemcy (TVP2, TVP Sport)

• 22:00 Algieria – Rosja (TVP1, TVP Sport)

• 22:00 Korea Płd – Belgia (TVP2, TVP Sport)

Sobota (28 czerwca);

• 18:00 1/8 finału (TVP2, TVP Sport)

• 22:00 1/8 finału (TVP1, TVP Sport)

Niedziela (29 czerwca):

• 18:00 1/8 finału (TVP2, TVP Sport)

• 22:00 1/8 finału (TVP1, TVP Sport)

Poniedziałek (30 czerwca):

• 18:00 1/8 finału (TVP2, TVP Sport)

• 22:00 1/8 finału (TVP1, TVP Sport)

Wtorek (1 lipca):

• 18:00 1/8 finału (TVP2, TVP Sport)

• 22:00 1/8 finału (TVP1, TVP Sport)

Piątek, 4 lipca:

• 18:00 1/4 finału (TVP2, TVP Sport)

• 22:00 1/4 finału (TVP1, TVP Sport)

Sobota (5 lipca):

• 18:00 1/4 finału (TVP2, TVP Sport)

• 22:00 1/4 finału (TVP1, TVP Sport)

Wtorek (8 lipca):

• 22:00 1/2 finału (TVP2, TVP Sport)

Środa (9 lipca):

• 22:00 1/2 finału (TVP1, TVP Sport)

Sobota (12 lipca):

• 22:00 Mecz o 3. Miejsce (TVP2, TVP Sport)

Niedziela (13 lipca):

• 21:00 Finał (TVP1, TVP Sport)

Fot. fulecotatu.blogspot.com