Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Po raz czterdziesty zagrali mecz barbórkowy [ZDJĘCIA]

Na boisku w Piecach w sobotnie popołudnie odbył się mecz barbórkowy. Impreza zorganizowana została już po raz czterdziesty. Z tej okazji organizator - GKS Dąb Gaszowice, przygotował okolicznościowe koszulki dla wszystkich byłych zawodników klubu. Zobacz zdjęcia!

Po raz czterdziesty zagrali mecz barbórkowy [ZDJĘCIA]

31 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Zarząd LKS (91.196. * .212) 19.12.2015 18:24
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Ja jako działacz w klubie z Czernicy mówię - Antoś z Czernicy, mógł tylko się podpisać jako mieszkaniec Czernicy, a niekoniecznie kibic lokalnego klubu. Do Gaszowic nic nie mamy, a za organizację turnieju gratulujemy! :)

gyniuś 18.12.2015 13:56

Z tobą filozofie od siedmiu boleści prowadzić jakikolwiek dyskurs to tak jakby kopać się z koniem ,na samym starcie stoi się na przegranej pozycji ! Jeżeli merytoryczne będziesz się potrafił odnieść do krytyki tu poruszonej to wtedy można będzie podyskutować . Na ten czas to odnoszę wrażenie że dyskusja z takim Trollem mija się z celem rozgarnięty uczeń szkoły podstawowej klasy 1-3 posiada większy zasób wiedzy . Pa ,pa Trolliku zmień sobie pampersa .

~gyniuś jesteś żenujący (94.254. * .30) 18.12.2015 11:23
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

gyniuś oczywiście to wszystko co potrafisz wyzywać i krytykować innych. Jedyny oświecony na tym portalu. Prymitywizm jedzie od Ciebie totalny, a wyzywać to sobie możesz w domu jeśli Ci na to pozwolą.

gyniuś 17.12.2015 08:51
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Na co ty cymbale jeden jest koszulka rodzinie Kuśki gdybyś chociaż raz w swoim żywocie uruchomił mięsień zwany mózgiem to może bys doszedł do wniosku ty cymbale że koszulka ikony tego klubu po jego śmierci powinna wisieć na honorowym miejscu w budynku klubowym przy innych pamiątkach .

~do gyniuś (94.254. * .131) 17.12.2015 07:53

gyniuś to nie da fakty tylko jak zwykle pomówienia. Zapytaj rodzinę Kuśki czy koszulkę dostali od Krystiana Bednorza czy nie. Chyba ze się boisz ujawnić swojej osoby i tylko z za klawiatury potrafisz wszystkich atakować.

~.mazur (83.4. * .72) 09.12.2015 00:25
oceniono 5 razy
5
Zgłoś

do ROGÓW nie ROGOWY: brawo! świetnie to napisałeś, fakty mówią same za siebie. ciekawe o co chodziło Antosiowi z Czernicy, że wyskoczył z tym ROGOWEM? może nam jeszcze napisze? przy okazji pozdrawiam kibiców Przyszłości ROGÓW - szacunek za lata gry na wyższych poziomach.

~beznadzieja do potęgi (94.254. * .89) 08.12.2015 14:08
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

krytykować innych samemu nic nie robić, polska mentalność - żenada

Pokaż więcej