Czwartek, 18 lipca 2019

imieniny: Erwina, Kamila, Wespazjana

RSS

VI Siatkarski Turniej Zakładów Pracy i Służb Mundurowych [ZDJĘCIA]

12.03.2016 12:57 | 0 komentarzy | kozz

W Arenie Rafako w Raciborzu trwa dwudniowy siatkarski turniej z udziałem 13 drużyn. Zobacz zdjęcia.

VI Siatkarski Turniej Zakładów Pracy i Służb Mundurowych [ZDJĘCIA]
Eko-Okna sp z o.o. są typowane do wygranej w całym turnieju
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Udział biorą: Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich, Koltech sp. z o.o., Miejski Zarząd Budynków, Rafako S.A., Eko-Okna sp. z o.o., Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, Śląsko-Małopolski Oddział Straży Granicznej, Zakład Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o., Henkel sp. z o.o., SGL Carbon Polska S.A., Komenda Powiatowa Policji, Zakład Karny oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Grupa A

Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich - PPW Koltech 3:0 (25:9, 25:11, 25:11)

Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich - Miejski Zarząd Budynków 3:0 (25:9, 25:12, 25:8)

PPW Koltech - Miejski Zarząd Budynków 3:0 (25:13, 25:16, 25:22)

Grupa B

Rafako S.A. - Eko-Okna S.A. 0:3 (17:25, 20:25, 18:25)

Rafako S.A. - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa 3:0 (25:13, 25:11, 25:14)

Eko-Okna S.A. - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa 3:0 (25:12, 25:18, 25:16)

Grupa C

Śląsko-Małopolski Oddział Straży Granicznej - Zakład Wodociągów i Kanalizacji 3:0 (25:8, 25:6, 25:16)

Śląsko-Małopolski Oddział Straży Granicznej - Henkel Polska sp. z o.o. 3:0 (25:13, 25:18, 25:18)

Zakład Wodociągów i Kanalizacji - Henkel Polska sp. z o.o. 0:3 (15:25, 18:25, 22:25)

Grupa D

SGL Carbon Polska S.A. - Komenda Powiatowa Policji 2:0 (25:22, 25:20)

SGL Carbon Polska S.A. - Zakład Karny 0:2 (18:25, 20:25)

Komenda Powiatowa Policji - Ośrodek Sportu i Rekreacji 2:0 (25:14, 26:24)

SGL Carbon Polska S.A. - Ośrodek Sportu i Rekreacji 2:1 (16:25, 25:22, 25:19)

Zakład Karny - Komenda Powiatowa Policji 2:0 (25:20, 25:17)

Ośrodek Sportu i Rekreacji - Zakład Karny 0:2 (21:25, 9:25)

Niedziela:

9.00 Ćwierćfinały

12.00 Półfinały

14.30 Mecz o III miejsce

16.00 Finał