Niedziela, 21 lipca 2019

imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta

RSS

Jastrzębski Węgiel zaprezentowany (foto)

16.09.2016 07:00 | 0 komentarzy | pm

Tuż przed inauguracyjnym meczem turnieju o puchar prezydenta Raciborza, odbyła się oficjalne prezentacja drużyny Jastrzębskiego Węgla. 

Jastrzębski Węgiel zaprezentowany (foto)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej, kibice Jastrzębskiego Węgla mogli zobaczyć drużynę zbudowaną na nowy sezon prawie w komplecie. Zabrakło tylko Lukas Kampa, który walczy ze swoją reprezentacją o awans do mistrzostw Europy.

Kibice liczą, że Jastrzębski nawiąże do swoich najlepszych czasów i włączy się do walki o najwyższe cele. Podobne marzenia ma Adam Gorol, prezes klubu. – To będzie trudny sezon, ale dobry sezon. Wszyscy ludzie działający w klubie, są bardzo zdeterminowani, aby w Jastrzębiu był ten klub i walczył o najwyższe laury. To może się udać pod warunkiem, że będzie dobra współpraca na wielu płaszczyznach. Nasz klub jest otwarty na wszystkich, zapraszamy do współpracy – mówił prezes Jastrzębskiego.

Nowym kapitanem drużyny został Patryk Strzeżek, któremu nowe obowiązki jednak nie ciążą. – Jestem dumny z tego, że mogę pomóc tej drużynie nie tylko jako zawodnik, ale również jako kapitan. Mam nadzieję, że to będzie fajny sezon dla kibiców – powiedział siatkarz Jastrzębskiego Węgla.

Dość niespodziewanie największy staż w jastrzębskiej drużynie ma dwudziestolatek – Jakub Pijawczak, który skomentował to, mówiąc: – To prawda, zaczynam właśnie piąty sezon w Jastrzębskim. W końcu nie będę musiał nosić piłek za kolegami.

Podczas prezentacji nie zabrakło oczywiście podziękowań za wsparcie dla głównego partnera klubu czyli Jastrzębskiej Spółki Węglowej oraz władz miasta. Zapraszamy do galerii z prezentacji JW.