Wtorek, 17 września 2019

imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta

RSS

Legendarny Kosmiczny Mecz już w niedzielę, w Rybniku

03.01.2017 10:14 | 0 komentarzy | pm

Kabareciarze i Przyjaciele kontra Gwiazdy Sportu. Na WOŚP.

 Legendarny Kosmiczny Mecz już w niedzielę, w Rybniku
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Tradycyjnie już w Rybniku, w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, odbędzie się mecz pokazowy pomiędzy ekipami: Kabareciarze i Przyjaciele oraz Gwiazdy Sportu. W tym roku w hali w Boguszowicach pojawią się m.in. – organizatorzy czyli Kabaret Młodych Panów z Bartoszem Demczukiem, Robertem Korólczykiem i Łukaszem Kaczmarczykiem w składzie, a także: Dariusz Maciborek, Piotr Kupicha, Irek Bieleninik, Kamil Baleja, Maciej Kurzajewski, Sebastian Świderski, Marcin Prus, Łukasz Kadziewicz, Ewa Błachnio, Sabina Jeszka, Bogdan Kalus, Małgorzata Glinka, Mariusz Prudel, Kacper Woryna i wielu innych

Jak zapewniają organizatorzy, nie zabraknie dobrej zabawy, fantastycznych emocji i szalonych zagrań zawodników powołanych do gry. Rybnicki Sztab WOŚP w trakcie meczu będzie prowadził licytacje i zbiórkę na rzecz finału Wielkiej Orkiestry.

Dzień wcześniej, tj. w sobotę 7 stycznia, w galerii Focus Park odbędzie się Kosmiczna Prezentacja, podczas której zostaną zaprezentowane drużyny oraz oficjalna koszulka meczowa. Początek imprezy w galerii Focus Park zaplanowano na godzinę 17:00.

Bilety na Legendarny Kosmiczny Mecz, który zostanie rozegrany w niedzielę, 8 stycznia o godz. 16.00 można kupować TUTAJ.

Legendarny Kosmiczny Mecz, NIEDZIELA 8 STYCZNIA, GODZ. 16.00
Hala Widowiskowo-Sportowa w Boguszowicach

Bilety:
5 zł - dzieci do ukończenia 12 roku życia (w tym 3 zł na WOŚP)
30 zł - normalne (w tym 20 zł na WOŚP)
100 zł - VIP (w tym 70 zł na WOŚP)