środa, 16 października 2019

imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza

RSS

Unia Turza Śląska zacznie od meczu z Polkowicami

07.07.2017 12:26 | 0 komentarzy | kozz

Znany jest już terminarz grupy trzeciej III ligi na nadchodzący sezon 2017/2018. Rozgrywki rundy jesiennej potrwają od 5 sierpnia do 19 listopada. Jedyna drużyna z naszego regionu - Unia Turza Śląska sezon zacznie meczem u siebie z Polkowicami, później pojedzie do Brzegu.

Unia Turza Śląska zacznie od meczu z Polkowicami
Czy tym razem Unia Turza Śląska utrzyma się w III lidze szybciej?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

  • Falubaz Zielona Góra - Ruch Zdzieszowice
  • Gwarek Tarnowskie Góry - Pniówek Pawłowice Śląskie
  • Piast Żmigród - Górnik II Zabrze
  • Zagłębie II Lubin - Lechia Dzierżoniów
  • Ślęza Wrocław - Stal Brzeg
  • Unia Turza Śląska - KS Polkowice
  • KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Rekord Bielsko-Biała
  • Skra Częstochowa - Miedź II Legnica
  • Polonia Głubczyce - BKS Stal Bielsko-Biała

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

  • Ruch Zdzieszowice - BKS Stal Bielsko-Biała
  • Miedź II Legnica - Polonia Głubczyce
  • Rekord Bielsko-Biała - Skra Częstochowa
  • KS Polkowice - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
  • Stal Brzeg - Unia Turza Śląska
  • Lechia Dzierżoniów - Ślęza Wrocław
  • Górnik II Zabrze - Zagłębie II Lubin
  • Pniówek Pawłowice Śląskie - Piast Żmigród
  • Falubaz Zielona Góra - Gwarek Tarnowskie Góry

Kolejka 3 - 15 sierpnia

  • Gwarek Tarnowskie Góry - Ruch Zdzieszowice
  • Piast Żmigród - Falubaz Zielona Góra
  • Zagłębie II Lubin - Pniówek Pawłowice Śląskie
  • Ślęza Wrocław - Górnik II Zabrze
  • Unia Turza Śląska - Lechia Dzierżoniów
  • KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Stal Brzeg
  • Skra Częstochowa - KS Polkowice
  • Polonia Głubczyce - Rekord Bielsko-Biała
  • BKS Stal Bielsko-Biała - Miedź II Legnica

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia

  • Ruch Zdzieszowice - Miedź II Legnica
  • Rekord Bielsko-Biała - BKS Stal Bielsko-Biała
  • KS Polkowice - Polonia Głubczyce
  • Stal Brzeg - Skra Częstochowa
  • Lechia Dzierżoniów - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
  • Górnik II Zabrze - Unia Turza Śląska
  • Pniówek Pawłowice Śląskie - Ślęza Wrocław
  • Falubaz Zielona Góra - Zagłębie II Lubin
  • Gwarek Tarnowskie Góry - Piast Żmigród

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

  • Piast Żmigród - Ruch Zdzieszowice
  • Zagłębie II Lubin - Gwarek Tarnowskie Góry
  • Ślęza Wrocław - Falubaz Zielona Góra
  • Unia Turza Śląska - Pniówek Pawłowice Śląskie
  • KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Górnik II Zabrze
  • Skra Częstochowa - Lechia Dzierżoniów
  • Polonia Głubczyce - Stal Brzeg
  • BKS Stal Bielsko-Biała - KS Polkowice
  • Miedź II Legnica - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 6 - 2-3 września

  • Ruch Zdzieszowice - Rekord Bielsko-Biała
  • KS Polkowice - Miedź II Legnica
  • Stal Brzeg - BKS Stal Bielsko-Biała
  • Lechia Dzierżoniów - Polonia Głubczyce
  • Górnik II Zabrze - Skra Częstochowa
  • Pniówek Pawłowice Śląskie - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
  • Falubaz Zielona Góra - Unia Turza Śląska
  • Gwarek Tarnowskie Góry - Ślęza Wrocław
  • Piast Żmigród - Zagłębie II Lubin

Kolejka 7 - 9-10 września

  • Zagłębie II Lubin - Ruch Zdzieszowice
  • Ślęza Wrocław - Piast Żmigród
  • Unia Turza Śląska - Gwarek Tarnowskie Góry
  • KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Falubaz Zielona Góra
  • Skra Częstochowa - Pniówek Pawłowice Śląskie
  • Polonia Głubczyce - Górnik II Zabrze
  • BKS Stal Bielsko-Biała - Lechia Dzierżoniów
  • Miedź II Legnica - Stal Brzeg
  • Rekord Bielsko-Biała - KS Polkowice

Kolejka 8 - 16-17 września

  • Ruch Zdzieszowice - KS Polkowice
  • Stal Brzeg - Rekord Bielsko-Biała
  • Lechia Dzierżoniów - Miedź II Legnica
  • Górnik II Zabrze - BKS Stal Bielsko-Biała
  • Pniówek Pawłowice Śląskie - Polonia Głubczyce
  • Falubaz Zielona Góra - Skra Częstochowa
  • Gwarek Tarnowskie Góry - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
  • Piast Żmigród - Unia Turza Śląska
  • Zagłębie II Lubin - Ślęza Wrocław

Kolejka 9 - 23-24 września

  • Ślęza Wrocław - Ruch Zdzieszowice
  • Unia Turza Śląska - Zagłębie II Lubin
  • KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Piast Żmigród
  • Skra Częstochowa - Gwarek Tarnowskie Góry
  • Polonia Głubczyce - Falubaz Zielona Góra
  • BKS Stal Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice Śląskie
  • Miedź II Legnica - Górnik II Zabrze
  • Rekord Bielsko-Biała - Lechia Dzierżoniów
  • KS Polkowice - Stal Brzeg

Kolejka 10 - 30 września-1 października

  • Ruch Zdzieszowice - Stal Brzeg
  • Lechia Dzierżoniów - KS Polkowice
  • Górnik II Zabrze - Rekord Bielsko-Biała
  • Pniówek Pawłowice Śląskie - Miedź II Legnica
  • Falubaz Zielona Góra - BKS Stal Bielsko-Biała
  • Gwarek Tarnowskie Góry - Polonia Głubczyce
  • Piast Żmigród - Skra Częstochowa
  • Zagłębie II Lubin - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
  • Ślęza Wrocław - Unia Turza Śląska

Kolejka 11 - 7-8 października

  • Unia Turza Śląska - Ruch Zdzieszowice
  • KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Ślęza Wrocław
  • Skra Częstochowa - Zagłębie II Lubin
  • Polonia Głubczyce - Piast Żmigród
  • BKS Stal Bielsko-Biała - Gwarek Tarnowskie Góry
  • Miedź II Legnica - Falubaz Zielona Góra
  • Rekord Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice Śląskie
  • KS Polkowice - Górnik II Zabrze
  • Stal Brzeg - Lechia Dzierżoniów

Kolejka 12 - 14-15 października

  • Ruch Zdzieszowice - Lechia Dzierżoniów
  • Górnik II Zabrze - Stal Brzeg
  • Pniówek Pawłowice Śląskie - KS Polkowice
  • Falubaz Zielona Góra - Rekord Bielsko-Biała
  • Gwarek Tarnowskie Góry - Miedź II Legnica
  • Piast Żmigród - BKS Stal Bielsko-Biała
  • Zagłębie II Lubin - Polonia Głubczyce
  • Ślęza Wrocław - Skra Częstochowa
  • Unia Turza Śląska - KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Kolejka 13 - 21-22 października

  • KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Ruch Zdzieszowice
  • Skra Częstochowa - Unia Turza Śląska
  • Polonia Głubczyce - Ślęza Wrocław
  • BKS Stal Bielsko-Biała - Zagłębie II Lubin
  • Miedź II Legnica - Piast Żmigród
  • Rekord Bielsko-Biała - Gwarek Tarnowskie Góry
  • KS Polkowice - Falubaz Zielona Góra
  • Stal Brzeg - Pniówek Pawłowice Śląskie
  • Lechia Dzierżoniów - Górnik II Zabrze

Kolejka 14 - 28-29 października

  • Ruch Zdzieszowice - Górnik II Zabrze
  • Pniówek Pawłowice Śląskie - Lechia Dzierżoniów
  • Falubaz Zielona Góra - Stal Brzeg
  • Gwarek Tarnowskie Góry - KS Polkowice
  • Piast Żmigród - Rekord Bielsko-Biała
  • Zagłębie II Lubin - Miedź II Legnica
  • Ślęza Wrocław - BKS Stal Bielsko-Biała
  • Unia Turza Śląska - Polonia Głubczyce
  • KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Skra Częstochowa

Kolejka 15 - 4-5 listopada

  • Skra Częstochowa - Ruch Zdzieszowice
  • Polonia Głubczyce - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
  • BKS Stal Bielsko-Biała - Unia Turza Śląska
  • Miedź II Legnica - Ślęza Wrocław
  • Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie II Lubin
  • KS Polkowice - Piast Żmigród
  • Stal Brzeg - Gwarek Tarnowskie Góry
  • Lechia Dzierżoniów - Falubaz Zielona Góra
  • Górnik II Zabrze - Pniówek Pawłowice Śląskie

Kolejka 16 - 11-12 listopada

  • Ruch Zdzieszowice - Pniówek Pawłowice Śląskie
  • Falubaz Zielona Góra - Górnik II Zabrze
  • Gwarek Tarnowskie Góry - Lechia Dzierżoniów
  • Piast Żmigród - Stal Brzeg
  • Zagłębie II Lubin - KS Polkowice
  • Ślęza Wrocław - Rekord Bielsko-Biała
  • Unia Turza Śląska - Miedź II Legnica
  • KS Stilon Gorzów Wielkopolski - BKS Stal Bielsko-Biała
  • Skra Częstochowa - Polonia Głubczyce

Kolejka 17 - 18-19 listopada

  • Polonia Głubczyce - Ruch Zdzieszowice
  • BKS Stal Bielsko-Biała - Skra Częstochowa
  • Miedź II Legnica - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
  • Rekord Bielsko-Biała - Unia Turza Śląska
  • KS Polkowice - Ślęza Wrocław
  • Stal Brzeg - Zagłębie II Lubin
  • Lechia Dzierżoniów - Piast Żmigród
  • Górnik II Zabrze - Gwarek Tarnowskie Góry
  • Pniówek Pawłowice Śląskie - Falubaz Zielona Góra