Niedziela, 22 lipca 2018

imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii

RSS

Zuch z Orzepowic lepszy od Górnika z Boguszowic [ZDJĘCIA]

17.09.2017 11:33 | 1 komentarz | pm

Strzelanina w drugiej połowie meczu w Orzepowicach.

Zuch z Orzepowic  lepszy od Górnika z Boguszowic [ZDJĘCIA]
Fot. Dariusz Tukalski
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W 7. kolejce zmagań o mistrzostwo A klasy, w Orzepowicach miejscowy Zuch podejmował Górników z Boguszowic. W pierwszej połowie meczu żadnej z ekip nie udało się zdobyć bramki. To zmieniło się zaraz po przerwie. Pierwszy na listę strzelców wpisał się Kamil Wawoczny. Po trafieniu Kamila Mrozka miejscowi prowadzili już 2:0. Goście z Boguszowic nie zamierzali się jednak poddać i po bramce Marcina Pleszewskiego wrócili do gry. W ostatnich minutach meczu Zuch przypieczętował jednak swoje zwycięstwo, zdobywając dwie kolejne bramki. Ostatecznie podopieczni Krzysztofa Pawlaszczyka wygrali 4:1 i dzięki temu znaleźli się w górnej części ligowej tabeli. Zapraszamy do fotorelacji z tego spotkania.

Zuch Orzepowice – Górnik Boguszowice 4:1 (0:0)
Bramki
: Kamil Wawoczny (47.), Kamil Mrozek (63., 88.), Marcin Bober (89.) – Marcin Pleszewski (65.)

Zuch: Kamil Filusz, Kamil Tumula, Tomasz Berger, Łukasz Kaczmarczyk, Patryk Bombik, Dawid Pochcioł, Radosław Kozik, Mateusz Mitręga, Krzysztof Cieślik, Kamil Mrozek, Kamil Wawoczny. Rezerwa: Jakub Cieślok, Kamil Sobik, Andrzej Nowak, Maciej Jaworek, Artur Kręcisz, Marcin Bober, Fabian Czarnecki. Trener: Krzysztof Pawlaszczyk.

Górnik: Kacper Wnukowski, Sebastian Łuczak, Marcin Pleszewski, Łukasz Łuc, Patryk Szopa, Adrian Syrek, Piotr Syrek, Paweł Wicha, Michał Herman, Marcin Skoczylas, Mateusz Wilczek. Rezerwa: Dawid Zima, Bartosz Łyżwiński, Piotr Gawiński, Arkadiusz Piskuła. Trener: Piotr Gawiński.