Czwartek, 20 czerwca 2019

imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

RSS

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi

21.01.2018 21:54 | 0 komentarzy | (ak)

PRD-Kühn zapewnił już sobie tytuł mistrzowski XVII edycji HLPN. Rezultaty kilku innych meczów „elity futsalu” sprawiły, że walka o pozostałe miejsca na podium będzie trwała do ostatniego gwizdka. Dziś bezpośredni awans z II ligi przypieczętował MAX-FIT Baborów. Zapraszamy do lektury.

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki XII kolejki (19/21.01.2018)

  • Bruki Trawiński – Limfo-Med 4:6 (1:3)

Andrzej Durda 4 – Rafał Drożdż 3, Bartosz Trębacz, Michał Zieliński, Marcin Beleć (samobójcza).

  • PRD-Kühn – Harpagany Staltech Au 5:1 (3:1)

Bartłomiej Sikorski 3, Marcin Malinowski, Bartłomiej Socha – Wojciech Pytlik.

  • Galactik Football – M&D Metallbau GmbH 2:4 (0:0)

Rafał Chałupiński, Marcin Mizia – Jacek Bażan 2, Szymon Gardawski, Patryk Pundyk.

  • Salon Fryzjerski A&V – Galaktikos 4:5 (2:2)

Jacek Trzeciak, Paweł Woniakowski, Artur Potaczek, Kamil Szałkowski – Sebastian Margeciok 2, Patryk Knura, Mateusz Kołodziejczyk, Kamil Elias.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.PRD-Kühn82452:17
2.Salon Fryzjerski A&V91860:31
3.Harpagany Staltech Au91832:22
4.Galaktikos81646:24
5.M&D Metallbau GmbH81630:20
6.PGF Agencja Kredytowa81036:47
7.Galactik Football8633:36
8.Cukiernia Gianni6414:35
9.Limfo-Med7419:49
10.Bruki Trawiński9127:68

Zapowiedź XIII kolejki (26/28.01.2018)

Cukiernia Gianni – PRD-Kühn (pt 20:30), Limfo-Med – Galactik Football (pt 21:30), Cukiernia Gianni – M&D Metallbau GmbH (nd 20:00).


II liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki XII kolejki (21.01.2018)

  • MAX-FIT Baborów – Young Boys 4:4 (1:1)

Maciej Krawiec, Marcin Bogacki, Natan Skraba, Paweł Biedroń (samobójcza) – Paweł Biedroń 2, Michał Płowucha 2.

  • KWS Racibórz – Geodezja Geo-Punkt 5:3 (4:3)

Patryk Pawęski, Paweł Kałuża, Remigiusz Wojaczek, Seweryn Grodzki, Marcin Handziuk – Jacek Świerczyński 2, Marek Grela.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Instal-Tech82261:23
2.MAX-FIT Baborów91961:29
3.Willa Wiktoria Brenna81429:26
4.Young Boys81331:26
5.AMJ DachMig81337:36
6.Geodezja Geo-Punkt91034:43
7.KWS Racibórz91036:53
8.HKS Błażejowice8833:46
9.LSM-Sport7627:41
10.Grotrans8322:48

Zapowiedź XIII kolejki (27/28.01.2018)

LSM-Sport – HKS Błażejowice (sb 19:00), AMJ DachMig – Grotrans (nd 17:00), Willa Wiktoria Brenna – Instal-Tech (nd 21:00).


III liga – grupa A (Podokręg Racibórz)

Wyniki XII kolejki (20/21.01.2018)

  • Bruks Team – Valor Team 10:0 (4:0)

Szymon Rasek 4, Dawid Sokoll 2, Aleksander Podleśny 2, Paweł Staryk, Wojciech Harazim.

  • Świry – MOW Rudy 6:3 (2:1)

Paweł Czogalla 2, Marcin Franiczek, Leszek Floriańczyk, Marek Kolodziej, Artur Brzoska – Adrian Michalak 3.

  • Castorama Racibórz – Lepsi od nas 0:5 (0:1)

Rafał Juraszczyk 2, Rafał Podleśny 2, Robert Peterko.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Castorama Racibórz81928:22
2.Lepsi od nas81638:22
3.MOW Rudy91547:29
4.Świry81542:34
5.Bruks Team71328:17
6.XYZ81336:29
7.Derkowski Auto Części81032:40
8.Delta-System Security8945:30
9.NTS Wypożyczalnia8543:35
10.Valor Team8019:100

Zapowiedź XIII kolejki (27/28.01.2018)

Derkowski Auto Części – NTS Wypożyczalnia (sb 17:00), Bruks Team – Lepsi od nas (nd 16:00), XYZ – Świry (nd 18:00).


III liga – grupa B (Podokręg Racibórz)

Wyniki XII kolejki (20/21.01.2018)

  • SRC Żuczki – Ubojnia Team Auuu 1:8 (0:4)

Grzegorz Strzelecki – Kamil Ćwik 3, Adrian Tomański 3, Patryk Ćwik, Paweł Maciąg.

  • Borussia Adamowice – Auto Serwis 1:14 (1:5)

Marcin Frank – Tomasz Lemiesz 8, Mateusz Gawron 2, Kamil Wieczorek 2, Mirosław Wieczorek, Łukasz Pozimski.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.ŁU-BU-DU92490:24
2.Auto Serwis92169:30
3.Piękny Trawnik82158:21
4.Safer81545:34
5.WIL-MET81537:41
6.Kornowac Team81231:35
7.Ubojnia Team Auuu9928:44
8.Centrum Ślubne9415:52
9.Borussia Adamowice8421:60
10.SRC Żuczki809:62

Zapowiedź XIII kolejki (27/28.01.2018)

Borussia Adamowice – SRC Żuczki (sb 18:00), WIL-MET – Kornowac Team (sb 20:00), Safer – Piękny Trawnik (nd 19:00).