środa, 17 lipca 2019

imieniny: Anety, Aleksego, Julietty

RSS

Baraże w Halowej Lidze Piłki Nożnej

05.02.2018 19:45 | 0 komentarzy | kozz

Mimo, że w XVII sezonie Halowej Ligi Piłki Nożnej w Raciborzu zgłosiła się rekordowa liczba drużyn, organizatorom szybko udało się doprowadzić do końca rozgrywek.

Baraże w Halowej Lidze Piłki Nożnej
Bruks Team może liczyć na wsparcie swoich kibiców.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Głównym powodem tak szybkiego końca sezonu ligowego jest to, że organizator Sebastian Fajger korzystał z wolnych terminów w raciborskiej Arenie Rafako. Miłośnicy futsalu, co było nowością w tym sezonie grali nie tylko od piątku do poniedziałku, ale także w środę. Dwukrotnie mecze HLPN odbywały się także w sobotę od godziny 12, co pozwoliło na rozegranie aż 10 meczów jednego dnia. Przez jeden weekend rywalizację rozstrzygano także w hali w Rudniku. Dzięki sprawnej organizacji blisko 200 meczów zostało rozegranych w ciągu trzech miesięcy.

Finał przewidziany jest na weekend 17-18 lutego. Wówczas zostaną rozegrane ostatnie 3 mecze barażowe. W starciu o pierwszą ligę Young Boys zagrają z Cukiernią Gianni lub PGF Agencją Kredytową 24 (decyzja w najbliższych dniach - wszystko zależy od decyzji w sprawie walkowerów). O drugą ligę zagrają ŁU-BU-DU z Geodezją Geo-Punkt i Bruks Team z KWS Racibórz.