Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rusza Akademia Biegania Wiosna 2018

22 marca  rozpocznie się kolejna edycja rybnickiej Akademii Biegania. 

Rusza Akademia Biegania Wiosna 2018

Zajęcia Akademii Biegania Wiosna 2018 – tradycyjnie poprowadzi Andrzej Piecha, trener lekkoatletyki, a odbywać się one będą we wtorki i czwartki (od 22 marca do 21 czerwca) o godzinach: – 17.45 - grupa I, – 18.45 - grupa II.

– W ramach akademii organizowanych przez MOSiR rybniczanie uzyskają możliwość skorzystania z wiedzy, umiejętności trenerów i instruktorów jak również z bazy sportowo-rekreacyjnej jaką dysponujemy. Dążymy do tego, żeby dotrzeć do jak największej liczby rybniczan, chcemy zmobilizować osoby do wstania z przysłowiowej kanapy, pragniemy, aby sport i rekreacja stały się nieodzownym elementem życia zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych w tym seniorów. Uczestnicy akademii zostaną solidnie przygotowani, żeby w późniejszym czasie kontynuować przygodę ze sportem na swój sposób w wybranym przez siebie zakresie. Najważniejszym naszym zadaniem jest zachęcenie mieszkańca do stałego obcowania z aktywnością fizyczną – informują organizatorzy zajęć z MOSiR Rybnik.

W zajęciach mogą brać udział wszyscy chętni, którzy: * wyrażają chęć udziału w zajęciach (bez względu na poziom umiejętności i wytrenowania); * podpiszą stosowne oświadczenia pozwalające na udział w zajęciach; * przedłożą prowadzącemu zgodę rodziców na udział w zajęciach (dotyczy uczestników niepełnoletnich).

Akademia Biegania Wiosna 2018

ZGŁOSZENIA:
Przed każdymi zajęciami: na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Gliwickiej 72.
Na zajęcia można dołączyć w dowolnym momencie trwania całej edycji jesiennej.

PŁATNOŚĆ:
15 zł za cykl 24 spotkań z trenerem/instruktorem, płatne:
- przelewem na konto: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybniku, ul. Gliwicka 72, bank: PKO BP Sa nr rach.: 56 1020 2528 0000 0802 0434 5617, w tytule wpłaty należy wpisać: AKADEMIA BIEGANIA, WIOSNA 2018, imię i nazwisko uczestnika,
- w Dziale Organizacji Imprez i Promocji, ul. Gliwicka 72 (parter), w dni robocze poniedziałek - piątek, w godzinach 7.30 - 14.30,
- przed pierwszymi zajęciami (22 marca).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].