Sobota, 20 lipca 2019

imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza

RSS

Zbliża się Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Juniorów

02.10.2018 09:34 | 0 komentarzy | dud

Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowe wydarzenie w Jastrzębiu-Zdroju, a więc prezentacja zespołu i mecz otwarcia sezonu z mistrzem Niemiec Berlin Recycling Volleys.

Zbliża się Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Juniorów
Fot. Biuro Prasowe Jastrzębskiego Węgla
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zanim jednak Jastrzębski Węgiel zaprezentuje się publiczności, w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Juniorów na uroczystość 25-lecia istnienia Partnera Strategicznego – Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. Wezmą w nim udział cztery zespoły, a wśród nich: drużyna juniorów z Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla, reprezentacja Norwegii U-20, VK Ostrava z Czech oraz słowacki COP Volley Trencin.

Arenami zmagań juniorów będą: Hala Widowiskowo-Sportowa przy Al. Jana Pawła II 6 oraz Hala Sportowa na Ul. Reja 10 w Jastrzębiu-Zdroju Szerokiej. Początek siatkarskich zmagań – 2 października o godzinie 16:00 w HWS, natomiast mecz finałowy zostanie rozegrany (także w HWS) w dniu prezentacji, czyli 4 października o godzinie 14:00. Wręczenie nagród i oficjalne zakończenie turnieju nastąpi przed meczem otwarcia sezonu z Berlin Recycling Volleys.

Śmiało można powiedzieć, że w dniach od 2 do 4 października miasto będzie pulsowało siatkówką, a punktem kulminacyjnym wydarzeń będzie wspomniana na wstępie prezentacja Pomarańczowych (4 października, godzina 17:00). Tego nie można przegapić.

Wstęp na wszystkie mecze turnieju jest darmowy. 

Biuro Prasowe Jastrzębskiego Węgla


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl