Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dąb znów zawiódł. Czwarta porażka z rzędu

Dąb Gaszowice całkowicie zgubił formę. Tym razem przegrał u siebie 0:2 z LKS-em Goczałkowice-Zdrój.

Dąb znów zawiódł. Czwarta porażka z rzędu

Wydawało się, że LKS to dobry przeciwnik do przełamania złej passy, bo ekipa z Goczałkowic wygrała do tej pory tylko raz. W sobotę jednak zanotowała drugie zwycięstwo, które dali Damian Baron i Jakub Benek. Gospodarze... są regularni. Ich cztery ostatnie wyniki to: 1:6 z Płomieniem Połomia, 0:2 ze Spójnią Landek, 1:6 z Kuźnią Ustroń i 0:2 z LKS-em Goczałkowice-Zdrój...

GKS Dąb Gaszowice - LKS Goczałkowice-Zdrój 0:2 (0:1)

Bramki: Baron 34., Benek 71.

Dąb: Lichoń - Kraśniewski, Krzysztof Sikora, Szczurek, Mazur - Szymura (63' Smołka), Reguła, Elias (75' Niećko), Kamil Sikora (63' Szewczyk), Stebel - Kravets.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~gaszowicE (85.14. * .42) 11.10.2018 13:27

Witamy nowego trenera w sztabie szkoleniowym Antoniego Jelenia z Naprzodu Czyżowice,może teraz ruszymy w górę tabeli