Poniedziałek, 22 kwietnia 2019

imieniny: Leona, Kai, Heliodora

RSS

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi

19.11.2018 22:08 | 2 komentarze | (ak)

Większość drużyn rozegrało już przynajmniej jeden mecz XVIII edycji HLPN. Kilka pojedynków zakończyło się niespodziewanymi rezultatami, a to oznacza, że warto na bieżąco śledzić rywalizację, bo z upływem czasu walka o każdy punkt będzie jeszcze ciekawsza. Zapraszamy do lektury.

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki II kolejki (18.11.2018)

  • Amewi-Bruk – Galaktikos 0:1 (0:1)

Jarosław Marcisz.

  • PGF Agencja Kredytowa 24 – FC Łapanka 6:3 (3:3)

Przemysław Stebel 3, Dawid Michalak 2, Mateusz Bugdoł – Przemysław Zawadzki 2, Jakub Piecha.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.PGF Agencja Kredytowa136:3
2.Galaktikos131:0
3.Ada Salon Fryzjerski000:0
3.Cukiernia Gianni000:0
3.Harpagany Staltech Au000:0
3.Instal-Tech000:0
3.M&D Metallbau GmbH000:0
3.PRD Kühn000:0
9.Amewi-Bruk100:1
10.FC Łapanka103:6

Zapowiedź III kolejki (23/25.11.2018)

PRD Kühn – Instal-Tech (pt 20:00), Cukiernia Gianni – Ada Salon Fryzjerski (pt 21:00), Amewi-Bruk – FC Łapanka (sb 20:00), M&D Metallbau GmbH – Harpagany Staltech Au (nd 21:00).


II liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki II kolejki (17/19.11.2018)

  • HKS Błażejowice – Kawalandia 2:8 (2:2)

Tobiasz Wiesiołek, Patryk Borzucki – Dawid Czorniczek 3, Sylwester Miazga 2, Sebastian Kramarczyk, Dawid Migus, Patryk Kyrcz.

  • ŁU-BU-DU – Piękny Trawnik 4:3 (1:0)

Marcin Stasiowski 2, Filip Erynkwajt, Szymon Paskuda – Marcin Pawlisz 2, Adam Jachim.

  • Straż Graniczna Racibórz – Castorama Racibórz 1:2 (0:2)

Dariusz Gałeczka – Grzegorz Borys, Michał Zieliński.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Kawalandia138:2
2.Bruks Team136:1
3.ŁU-BU-DU134:3
4.Castorama Racibórz132:1
5.AMJ DachMig000:0
5.Geodezja Geo-Punkt000:0
5.KWS Racibórz000:0
8.Piękny Trawnik103:4
9.HKS Błażejowice102:8
9.Straż Graniczna Racibórz202:8

Zapowiedź III kolejki (25/26.11.2018)

KWS Racibórz – AMJ DachMig (nd 20:00), Castorama Racibórz – HKS Błażejowice (pn 20:00).


III liga – grupa A (Podokręg Racibórz)

Wyniki II kolejki (18/19.11.2018)

  • Progres Rogów – Futsal Boys Rybnik 2:4 (0:0)

Tomasz Kozielski, Łukasz Kisiel (samobójcza) – Łukasz Kisiel 2, Robert Peterko 2.

  • Młode Wilki – Auto Serwis 2:10 (0:3)

Jakub Konopacki, Łukasz Kubalik – Tomasz Lemiesz 4, Wojciech Matuszek 2, Paweł Bezuch, Rafał Niesłańczyk, Kamil Knura, Kamil Wieczorek.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Auto Serwis1310:2
2.Progres Rogów238:5
3.Futsal Boys Rybnik134:2
4.Kosmo-Car000:0
5.Delta-System Security101:6
6.Młode Wilki102:10

Zapowiedź III kolejki (24/26.11.2018)

Kosmo-Car – Młode Wilki (sb 19:00), Auto Serwis – Delta-System Security (pn 21:00).


III liga – grupa B (Podokręg Racibórz)

Wynik II kolejki (17.11.2018)

  • Safer – Ubojnia Team Auuu 7:9 (2:4)

Arkadiusz Klimaszka 3, Piotr Wieder 3, Mateusz Warzeszka (samobójcza) – Michał Gabor 3, Adrian Tomański 2, Paweł Maciąg, Marcin Cwik, Bartosz Cholewa, Rafał Kolar.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Ubojnia Team Auuu139:7
2.Trza siec134:2
3.Palbud000:0
3.WIL-MET000:0
5.Safer107:9
6.Agencja Pracy Flexjob102:4

Zapowiedź III kolejki (24/25.11.2018)

Ubojnia Team Auuu – Agencja Pracy Flexjob (sb 18:00), WIL-MET – Palbud (sb 21:00), Safer – Trza siec (nd 19:00).