środa, 16 października 2019

imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza

RSS

Dzięki nim dziewczyny z TS ROW pojadą na mistrzostwa

30.11.2018 08:46 | 0 komentarzy | kozz

Juniorki z TS ROW Rybnik wezmą udział w finałach Mistrzostw Polski w futsalu.

Dzięki nim dziewczyny z TS ROW pojadą na mistrzostwa
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dzięki zaangażowaniu wielu osób TS ROW udało się zebrać w serwisie Zrzutka.pl blisko 5 tysięcy złotych. - Dzięki zamieszaniu i rozgłosowi otrzymaliśmy wsparcie partnerów na dalszą część sezonu. Dziękuję wszystkim, którzy wpłacili każde 5 złotych. Pieniądze napływały z całej Polski. Ogromne dzięki dla Bartka Demczuka (Kabaret Młodych Panów - przyp. red.), który nie dość, że starał się do ostatniej chwili, to sam wsparł nas bardzo dużą kwotą - napisał prezes TS ROW Rybnik, Tomasz Kieczka.

Mimo radości spowodowanej udaną zbiórką i tym, że dziewczyny mogą wziąć udział w mistrzostwach prezes Kieczka nie ukrywa rozczarowania. - Nie tak to powinno wyglądać. Nie powinno zabraknąć pieniędzy w mieście na wyjazd na MP dziewcząt, które kilka miesięcy temu razem z seniorkami przywiozły jedyny dotąd medal Mistrzostw Polski w kobiecych grach zespołowych - pierwszy w 100-letniej historii sportu w mieście - grzmi T. Kieczka.

Juniorki z TS ROW Rybnik na mistrzostwach, które odbędą się w Toruniu zmierzą się z FA Kraków i AZS UW Warszawa. Następnie przy ewentualnym wyjściu z grupy zagrają systemem pucharowym.