Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Z ROW-u do Odry. Kacper Rosa w nowym klubie

24-letni Rosa do ROW-u Rybnik trafił z trzeciej ligi i rozegrał w nim dwa i pół sezonu. Teraz będzie reprezentował barwy pierwszoligowej Odry Opole.

Z ROW-u do Odry. Kacper Rosa w nowym klubie

Bramkarz w ostatnim sezonie zagrał w 20 meczach rybnickiego ROW-u. Wcześniej reprezentował juniorów Celulozy Kostrzyn nad Odrą, UKP Zielona Góra, GKP Gorzów Wielkopolski i seniorów Lechii Gdańsk i jej rezerw, Jagiellonii Białystok, Stilonu Gorzów Wielkopolski i Świtu Skolwin.

- Jest to dla mnie osobisty awans i bardzo się cieszę, że mam możliwość dalszego rozwoju. Mam nadzieję, że praca w Opolu da jak najlepsze efekty - powiedział dla Odra TV, Kacper Rosa.

Odra Opole utrzymała się w pierwszej lidze zajmując ostatecznie 12. miejsce. ROW 1964 Rybnik spadł z drugiej ligi zajmując 16. miejsce.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~żaltego (5.173. * .75) 21.05.2019 13:24

Wszyscy wartościowi niech odejdą, szkoda słów