Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mistrzostwa Raciborza dzieci do 12 lat

Ognisko TKKF Rafako zorganizowało mistrzostwa Raciborza do 12 lat w tenisie ziemnym.

Mistrzostwa Raciborza dzieci do 12 lat

Do gry zgłosiło się 10 chętnych zawodników. Ponieważ rozpiętość wiekowa była bardzo duża, organizator postanowił podzielić na dwie grupy wiekowe: do 9 lat i 10-12 lat. Rozgrywki toczyły się na trzech przygotowanych kortach.

Grupa do 9 lat

  • 1. Antek Przybyła SP15
  • 2. Krysia Jędrzejewska SP1
  • 3. Kamil Kurowski SP3
  • 4. Bartek Siuda (najmłodszy zawodnik)

Grupa do 12 lat

  • 1. Paweł Bichta SP15
  • 2. Kuba Kornel SMS
  • 3. Zosia Jędrzejowska SP1
  • 4. Amelka Kurakiewicz SP13

Wszystkim zawodnikom wręczono dyplomy z tytułem mistrzostwa Raciborza z podpisem Prezydenta miasta oraz medale za zajęte miejsca, a najlepsi otrzymali również statuetki. Nie odbył się turniej dla młodzieży powyżej 12 lat ponieważ przybyło tylko dwoje zawodników, którzy rozegrali mecz pokazowy - Emilka Cimler z klubu tenisowego Rybnika grała z Grzegorzem Rybińskim TKKF Rafako.

Trener TKKF Rafako Henryk Swoboda informuje, że odbędzie się jeszcze turniej MASTERS 2019 o tytuł najlepszego tenisisty Raciborza.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].