Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Trampkarze Unii Racibórz poznali rywali w rozgrywkach I Ligi Wojewódzkiej

Swoich rywali poznali trampkarze Unii Racibórz, którzy w nadchodzącym sezonie wystąpią w rozgrywkach I Ligi Wojewódzkiej.

Trampkarze Unii Racibórz poznali rywali w rozgrywkach I Ligi Wojewódzkiej
Fot. FB Unia Racibórz
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Pierwszym rywalem młodych Unitów będzie Górnik Zabrze. Mecz rozegrany zostanie 12 marca o godzinie 10:00 w Raciborzu.

Rywalami Unii będą także drużyny: Stadion Śląski Chorzów, Zagłębie Sosonowiec, GKS Jastrzębie, Skra Częstochowa, GKS Tychy i SMS Tychy.

Rozgrywki ligowe podopieczni Jarosława Rachwalskiego zakończą 12 czerwca.

Szczegółowy terminarz - TERMINARZ

źródło: uniaraciborz.eu


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~InoUnia (46.204. * .199) 26.01.2022 16:10

Właśnie,. Za jakiś czas. Awans jest potrzebny teraz. Jak nie w tym sezonie to już długo nie będzie okazji. Dlatego potrzebne są wzmocnienia. W każdym klubie najważniejsza jest pierwsza drużyna

~kibicunii (37.30. * .92) 26.01.2022 15:38

Fajnie, żeby kilku z tych Trampkarzy wkrótce trafiło do seniorów bo fajnie grają. Właśnie na młodych wychowanków niech Prezes stawia, w połączeniu z kilkoma doświadczonymi i takim Plizgą to może się udać za jakiś czas. Nie sztuka ściągać, skończą się pieniążki, skończy się drużyna. Takie moje zdanie

~InoUnia (46.204. * .199) 26.01.2022 14:32

Fajnie że trampkarze grają, ale ważniejsza sprawa to ilu zawodników prezes Unii załatwił do seniorów? Do lidera chcącego awansować. Ilu jest aktualnie na testach?