Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Przed nami XIV Marszobieg Jejkowicki 2022 [ZAPOWIEDŹ]

Już 22 maja w Jejkowicach odbędzie się wiosenne wydarzenie sportowe. Mowa tutaj o XIV Marszobiegu, w którym udział mogą wziąć zarówno dzieci, jak i dorośli.

Przed nami XIV Marszobieg Jejkowicki 2022 [ZAPOWIEDŹ]
Jeżeli lubisz biegać, to wydarzenie jest właśnie dla ciebie.

XIV Marszobieg Jejkowicki 2022

Wiosną do życia budzi się nie tylko natura, ale również możliwość do swobodnego uprawiania sportów pod chmurką. W tym czasie szczególnie popularne są biegi, które dotarły również do Jejkowic. 

22 maja o godzinie 16:00 przy ZSP w Jejkowicach odbędzie się XIV Marszobieg Jejkowicki, podczas którego każdy z uczestników będzie miał okazję do pokonania 3 kilometrów po wyznaczonej trasie. 

Warto zaznaczyć, że dla 100 pierwszych zawodników, którzy pokonają wskazany dystans, zaplanowano medale. 

Ponadto, możemy spodziewać się również wyróżnienia dla najmłodszego i najstarszego uczestnika biegu oraz dla najszybszej mieszkanki lub najszybszego mieszkańca gminy Jejkowice. 

Nawadnianie podczas wysiłku fizycznego jest bardzo ważne, dlatego organizatorzy zapewniają uczestnikom wodę. 

Zapisywać można się w dzień biegu od godziny 14:30. Warto jednak pamiętać o tym, że niepełnoletni uczestnicy muszą dostarczyć zgodę rodzica. 

Szczegóły: jejkowice.info.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].