Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Szymon Biniek odejdzie z Jastrzębskiego Węgla

W przyszłym sezonie barw Jastrzębskiego Węgla nie będzie już reprezentował libero Szymon Biniek.

Szymon Biniek odejdzie z Jastrzębskiego Węgla

27-letni zawodnik pochodzi z Nysy i w tamtejszej Stali stawiał swoje pierwsze siatkarskie kroki. Stamtąd dostał się do PlusLigi, w której w barwach Effectora Kielce spędził trzy sezony.

Przed przyjściem do Jastrzębskiego Węgla w 2020 roku dwa sezony spędził na zapleczu ekstraklasy, reprezentując najpierw AZS AGH Kraków, a następnie KPS Siedlce.

Kiedy przychodziłem tutaj z ligi niżej, wszystko mnie zachwycało, poczynając od przygotowania po oprawy meczowe. Na początku było to dla mnie przytłaczające. Z każdym meczem, z każdym treningiem, nabierałem siatkarskiej „ogłady” i mam nadzieję, będzie ona procentować w przyszłości. Natomiast kibicom Jastrzębskiego Węgla dziękuję za wsparcie i doping w każdym meczu – mówi Szymon Biniek.

W barwach Klubu zdobył mistrzostwo i wicemistrzostwo Polski oraz Superpuchar Polski. Ponadto, wystąpił również w Lidze Mistrzów, dochodząc z drużyną do półfinału tych rozgrywek.

Biuro Prasowe Jastrzębskiego Węgla


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].