Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Siatkarze z Radlina bardzo dobrze rozpoczęli sezon plażowy

W miniony weekend wystartowały rozgrywki siatkówki plażowej. W sobotę młodzicy rozegrali turniej półfinałowy w Skoczowie.

Siatkarze z Radlina bardzo dobrze rozpoczęli sezon plażowy
Fot. SK Górnik Radlin

Trzy pary radlińskiego klubu, które brały udział w turnieju awansowały do finału. Turniej finałowy Mistrzostw Śląska odbędzie się w dniach 11-12 czerwca w Skoczowie. 

W niedzielę w Raciborzu został rozegrany turniej półfinałowy Mistrzostw Śląska Juniorów. W tym turnieju także wystąpiły trzy radlińskie pary, które również wywalczyły awans do turnieju finałowego. Finał zostanie rozegrany w dniach 4-5 czerwca.

Wyniki turniejów półfinałowych:

- Młodzicy:

  • Potrząsaj Dawid/Grzywacz Filip – II. miejsce
  • Molenda Wojciech/Mizia Antoni – III. miejsce
  • Piekarczyk Patryk/Pingielski Kamil – V. miejsce

- Juniorzy:

  • Kabut Jan/Skorzysko Błażej – I. miejsce
  • Płaczek Sebastian/Marchel Jakub – II. miejsce
  • Skupień Łukasz/Maciej Robert – VI. miejsce

W najbliższą sobotę (28.05) na boiskach przy Sportowej Szkole Podstawowej nr 2 w Radlinie zostanie rozegrany turniej półfinałowy Mistrzostw Śląska Kadetów w siatkówce plażowej. 

Również w sobotę w hali w Będzinie odbędzie się Turniej Finałowy Mistrzostw Śląska w minisiatkówce. Wezmą w nim udział dwa zespoły młodych siatkarzy z Radlina, które będą rywalizować w kategorii trójek (U12) i czwórek (U13). 

źródło: SK Górnik Radlin


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].