Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Łukasz Zejdler opuści GKS Jastrzębie

Łukasz Zejdler odchodzi z GKS-u Jastrzębie. Kontrakt 30-letniego pomocnika, wygasający 30 czerwca 2022 roku, nie zostanie przedłużony.

Łukasz Zejdler opuści GKS Jastrzębie

Łukasz Zejdler występował w GKS-ie Jastrzębie przez ostatnie dwa sezony. W tym czasie rozegrał dla Klubu 55 meczów, w tym trzy w rozgrywkach Pucharu Polski.

Łukasz Zejdler był w przeszłości zawodnikiem m.in Unii Racibórz, Chrobrego Głogów, GKS-u Katowice i Widzewa Łódź.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Kibic1946 (5.172. * .251) 24.06.2022 15:07

To fakt ekipa konkretna i fajnie byłoby zobaczyć go ponownie w barwach Unii natomiast raczej mało to prawdopodobne

~kibicunii (46.204. * .194) 23.06.2022 12:47

Może Unia Racibórz? Czy jeszcze gdzieś wyżej będzie próbował...taki Zejdler, Plizga plus młodość, no no byłaby ekipa