środa, 18 września 2019

imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława

RSS

Dąb Gaszowice - Stal Kuźnia Raciborska hitem 1. kolejki A klasy

23.07.2011 19:48 | 32 komentarze | kozz

Mecz Dąb Gaszowice - Stal Kuźnia Raciborska zapowiada się na najciekawsze widowisko 1. kolejki raciborskiej A klasy podokręgu Racibórz w sezonie 2011/12.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zespoły z Gaszowic i Kuźni Raciborskiej to dwaj najwięksi przegrani minionego sezonu A klasy. Dąb zajął 4. miejsce, a Stal 3. W zbliżającym się sezonie te dwie drużyny zmierzą się w pierwszej kolejce. Początek rozgrywek już za dwa tygodnie (6-7 sierpnia).

Terminarz:

I kolejka:

LKS Tworków - LKS Unia Turza Śląska
LKS Odra Nieboczowy - LKS Czarni Nowa Wieś
LKS Dzimierz - LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
KS 1905 Krzanowice - LKS Buk Rudy
KS Kornowac - LKS Gamów
LKS Ruda Kozielska - LKS Ocice
LKS Cyprzanów - LKS Wypoczynek Buków
GKS Dąb Gaszowice - KS Stal Kuźnia Rac.

II kolejka:

LKS Unia Turza Śląska - KS Stal Kuźnia Rac.
LKS Wypoczynek Buków - GKS Dąb Gaszowice
LKS Ocice - LKS Cyprzanów
LKS Gamów - LKS Ruda Kozielska
LKS Buk Rudy - KS Kornowac
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice - KS 1905 Krzanowice
LKS Czarni Nowa Wieś - LKS Dzimierz
LKS Tworków - LKS Odra Nieboczowy

III kolejka:

LKS Odra Nieboczowy - LKS Unia Turza Śląska
LKS Dzimierz - LKS Tworków
KS 1905 Krzanowice - LKS Czarni Nowa Wieś
KS Kornowac - LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Ruda Kozielska - LKS Buk Rudy
LKS Cyprzanów - LKS Gamów
GKS Dąb Gaszowice - LKS Ocice
KS Stal Kuźnia Rac. - LKS Wypoczynek Buków

IV kolejka:

LKS Wypoczynek Buków - LKS Unia Turza Śląska
LKS Ocice - KS Stal Kuźnia Rac.
LKS Gamów - GKS Dąb Gaszowice
LKS Buk Rudy - LKS Cyprzanów
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Ruda Kozielska
LKS Czarni Nowa Wieś - KS Kornowac
LKS Tworków - KS 1905 Krzanowice
LKS Odra Nieboczowy - LKS Dzimierz

V kolejka:

LKS Unia Turza Śląska - LKS Dzimierz
KS 1905 Krzanowice - LKS Odra Nieboczowy
KS Kornowac - LKS Tworków
LKS Ruda Kozielska - LKS Czarni Nowa Wieś
LKS Cyprzanów - LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
GKS Dąb Gaszowice - LKS Buk Rudy
KS Stal Kuźnia Rac. - LKS Gamów
LKS Wypoczynek Buków - LKS Ocice

VI kolejka:

LKS Ocice - LKS Unia Turza Śląska
LKS Gamów - LKS Wypoczynek Buków
LKS Buk Rudy - KS Stal Kuźnia Rac.
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice - GKS Dąb Gaszowice
LKS Czarni Nowa Wieś - LKS Cyprzanów
LKS Tworków - LKS Ruda Kozielska
LKS Odra Nieboczowy - KS Kornowac
LKS Dzimierz - KS 1905 Krzanowice

VII kolejka:

LKS Unia Turza Śląska - KS 1905 Krzanowice
KS Kornowac - LKS Dzimierz
LKS Ruda Kozielska - LKS Odra Nieboczowy
LKS Cyprzanów - LKS Tworków
GKS Dąb Gaszowice - LKS Czarni Nowa Wieś
KS Stal Kuźnia Rac. - LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Wypoczynek Buków - LKS Buk Rudy
LKS Ocice - LKS Gamów

VIII kolejka:


LKS Gamów - LKS Unia Turza Śląska
LKS Buk Rudy - LKS Ocice
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Wypoczynek Buków
LKS Czarni Nowa Wieś - KS Stal Kuźnia Rac.
LKS Tworków - GKS Dąb Gaszowice
LKS Odra Nieboczowy - LKS Cyprzanów
LKS Dzimierz - LKS Ruda Kozielska
KS 1905 Krzanowice - KS Kornowac

IX kolejka:

LKS Unia Turza Śląska - KS Kornowac
LKS Ruda Kozielska - KS 1905 Krzanowice
LKS Cyprzanów - LKS Dzimierz
GKS Dąb Gaszowice - LKS Odra Nieboczowy
KS Stal Kuźnia Rac. - LKS Tworków
LKS Wypoczynek Buków - LKS Czarni Nowa Wieś
LKS Ocice - LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Gamów - LKS Buk Rudy

X kolejka:

LKS Buk Rudy -LKS Unia Turza Śląska
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Gamów
LKS Czarni Nowa Wieś - LKS Ocice
LKS Tworków -LKS Wypoczynek Buków
LKS Odra Nieboczowy - KS Stal Kuźnia Rac.
LKS Dzimierz - GKS Dąb Gaszowice
KS 1905 Krzanowice - LKS Cyprzanów
KS Kornowac - LKS Ruda Kozielska

XI kolejka:

LKS Unia Turza Śląska - LKS Ruda Kozielska
LKS Cyprzanów - KS Kornowac
GKS Dąb Gaszowice - KS 1905 Krzanowice
KS Stal Kuźnia Rac. - LKS Dzimierz
LKS Wypoczynek Buków - LKS Odra Nieboczowy
LKS Ocice - LKS Tworków
LKS Gamów - LKS Czarni Nowa Wieś
LKS Buk Rudy - LKS Naprzód 37 Krzyżkowice

XII kolejka:

LKS Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Unia Turza Śląska
LKS Czarni Nowa Wieś - LKS Buk Rudy
LKS Tworków - LKS Gamów
LKS Odra Nieboczowy - LKS Ocice
LKS Dzimierz - LKS Wypoczynek Buków
KS 1905 Krzanowice - KS Stal Kuźnia Rac.
KS Kornowac - GKS Dąb Gaszowice
LKS Ruda Kozielska - LKS Cyprzanów

XIII kolejka:

LKS Unia Turza Śląska - LKS Cyprzanów
GKS Dąb Gaszowice - LKS Ruda Kozielska
KS Stal Kuźnia Rac. - KS Kornowac
LKS Wypoczynek Buków - KS 1905 Krzanowice
LKS Ocice - LKS Dzimierz
LKS Gamów - LKS Odra Nieboczowy
LKS Buk Rudy - LKS Tworków
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Czarni Nowa Wieś

XIV kolejka:


LKS Czarni Nowa Wieś - LKS Unia Turza Śląska
LKS Tworków - LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Odra Nieboczowy - LKS Buk Rudy
LKS Dzimierz - LKS Gamów
KS 1905 Krzanowice - LKS Ocice
KS Kornowac - LKS Wypoczynek Buków
LKS Ruda Kozielska - KS Stal Kuźnia Rac.
LKS Cyprzanów - GKS Dąb Gaszowice

XV kolejka:

LKS Unia Turza Śląska - GKS Dąb Gaszowice
KS Stal Kuźnia Rac. - LKS Cyprzanów
LKS Wypoczynek Buków - LKS Ruda Kozielska
LKS Ocice - KS Kornowac
LKS Gamów - KS 1905 Krzanowice
LKS Buk Rudy - LKS Dzimierz
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Odra Nieboczowy
LKS Czarni Nowa Wieś - LKS Tworków

źródło: http://www.podokregraciborz.pl/