Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zabrakło szczęścia do remisu

To już kolejna porażka  KP Unia Racibórz w meczu IV ligi. Tym razem raciborska Unia nie sprostała w spotkaniu rozgrywanym w Czechowicach-Dziedzicach z miejscowym MRKS Czechowice-Dziedzice, przerywając 2:1. Jedyną bramkę dla Unii zdobył Rafał Haras.

Zabrakło szczęścia do remisu

Przed tym spotkaniem było wiadomo, że nie będą mogli zagrać z różnych przyczyn kontuzjowani Kubów, Chełchowski, Szałkowski, Pytlik, pauzujący za kartki Potaczek oraz Prusicki ( sprawy osobiste), Podstawka (praca),Gawryluk (studia).

W następnej kolejce do Raciborza przyjeżdża jeden z kandydatów do awansu Nadwiślan Góra z którym w zeszłym sezonie Unia dwukrotnie wygrała 2-1.

MRKS Czechowice-Dziedzice - KP Unia Racibórz 2:1 (1:1)

Bramki: 0:1 Jacek Selera (19.) 1:1 Grzegorz Sztorc (45+1. - głową) 2:1 Victor Ohaka (72.)

Żółte kartki: Ohaka - Haras, Siegmund.
Sędzia: Krzysztof Myrmus-Skoczów.

KP Unia Racibórz: Dawid Mańczyk, Dawid Słysz (68 Paweł Hałasek), Paweł Kubecki, Grzegorz Gawron, Artur Kurasz, Rafał Haras, Jacek Selera, Tomasz Siegmund (80 Mateusz Hanzel), Dariusz Binek, Roman Kowalczyk, Marcin Pawlisz. Rez.: Mateusz Kała, Łukasz Ploch, Przemysław Gladus.

WiZ

Czytaj więcej w najnowszym numerze Nowin Raciborskich

 

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~kpunia (83.16. * .154) 09.10.2011 20:12
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

bramkę dla Unii strzelił Jacek Selera

~UNIA RACibórz (77.115. * .105) 09.10.2011 16:08
oceniono 3 razy
-3
Zgłoś

Victor Ohaka do kadry narodowej