środa, 26 czerwca 2019

imieniny: Jana, Pawła, Miromira

RSS

Trochę prawdziwego sportu

22.04.2012 11:02 | 5 komentarzy | pm

W rywalizacji trampkarzy młodszych z Rybnika i Wodzisławia górą byli ci pierwsi.

Trochę prawdziwego sportu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na sztucznym boisku przy ul. Gliwickiej w Rybniku spotkały się drużyny RKP Rybnik i Odry Centrum Wodzisław, które rywalizują w lidze trampkarzy młodszych w grupie 1 podokręgu Rybnik.
Spotkanie jedenastolatków było bardzo ciekawe a co ważniejsze, widać było w poczynaniach młodych piłkarzy prawdziwego ducha sportu. Być może piłkarze rywalizujący na co dzień w tzw. „dużej piłce” powinni pojawić się na takim meczu, aby zobaczyć co to znaczy serce do wali i ambicja. W meczu rybniczan i wodzisławian lepi okazali się ci pierwsi, którzy wygrali 3:0 po bramkach Balcera, Marowy i Fojcika. Zapraszamy do galerii z meczu.

RKP Rybnik I – Odra I Centrum Wodzisław 3:0 (2:0)
Bramki: Szymon Balcer (13.) Mateusz Morawa (24.), Kacper Fojcik (40.)

Rybnik: Łukasz Helbik, Jakub Kirsek, Rafał Raczyński, Mateusz Morawa, Marcin Bober, Szymon Balcer, Patryk Koczwara, Patryk Smolaga, Bartosz Mental, Kamil Horęzga, Kacper Fojcik. Trener: Bogusław Lalko.

Wodzisław: Mateusz Tomala, Mateusza Sperling, Wojciech Weideman, Dawid Lubas, Patryk Woźny, Wojciech Wikar, Jakub Fornagiel, Dorian Demel, Wojciech Adamiec, Bartosz Kuc, Daniel Podbioł, Szymon Kyrcz, Jan Konopka. Trener: Seweryn Elsner.